מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פיאט פולבק חדש בישראל

  20/09/2016
  הגדל

  קבוצת סמל"ת משיקה לראשונה בישראל את הפיק אפ החדש של קבוצת פיאט העולמית. פיאט מרחיבה את ליין המוצרים שלה וכחלק מההשקה העולמית ומצרפת לטנדרים פיק אפ חדש שמתווסף לפיורינו לקובו, ולדובלו ולמסחרית המובילה בישראל הדוקאטו.

  פיאט FULLBACK ישווק בישראל בשתי רמות גימורStyle  ו Premium &ndash. שתי הגרסאות מגיעות עם תיבת הילוכים אוטומטית, הנעה 4X4.

  המנוע- טורבו דיזל בנפח  2.4 ליטר, המספק 181 כ"ס עם מומנט מרבי 43.8 קג"מ שמתקבל ב- 2,500 סל"ד.

  תיבת הילוכים- אוטומטית עם  5 הילוכים, עם בורר מצבי 4X4 משודרג - SUPER SELECT.

  בטיחות- בתחום זה מותקנות 7 כריות אוויר, עם אפשרות לניתוק כרית אוויר. התראת אי חגירת חגורות. בקרת יציבות, מצלמת נסיעה לאחור מקורית. מערכת התרעה על סטייה מנתיב - Lane Assist, בקרת יציבות בגרירה, חיישן גשם למגבים, חיישני תאורה אוטומטיים, צמד התקני ISOFIX למושבי ילדים מאחור 

  אבזור- מראות צד מתכווננות חשמלית עם חימום, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, מחשב דרך, מזגן עם בקרת אקלים, הגה וידית הילוכים עם ציפוי עור, ידיות פתיחת דלתות ומראות צד עם ציפוי כרום, חישוקי מגנזיום, מע' שמע הכוללת מסך מגע "6.1, דיבורית Bluetooth, USB, 6 רמקולים, שליטה על מערכת השמע והדיבורית מגלגל ההגה.

  חבילת אבזור PREMIUM בתוספת תשלום בסך 12,000 ₪ כוללת: צמיגים רחבים 245/65 R17 עם חישוקי מגנזיום, קיפול חשמלי למראות הצד, מערכת כניסה והנעה ללא Keyless Entry , ידיות שליטה על ההילוכים מההגה, ריפודי עור, חימום למושבים הקדמיים, מושב נהג מתכוונן חשמלית (6 כיוונים), מזגן עם בקרת אקלים מפוצל לשני אזורים, שמשות אחוריות כהות, נעילת דיפרנציאל אחורי, מע' מולטימדיה כולל  מסך מגע "7 אנדרואיד ומערכת ניווט WAZE.

  מחירים:

  דגם Style - 229,900 ₪.

  דגם Premium 241,900 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד