מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה קונקטד-קאר

  20/09/2016
  הגדל

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, מודיעה על תחילת שיווקה של  Toyota Connected, זו  מערכת מולטימדיה המתקדמת בישראל, המהווה גם פריצת דרך עולמית. המערכת הינה פרי פיתוח ישראלי של יוניון מוטורס בשיתוף איתוראן וגיל קאר.

  טויוטה קונקטד שפיתוחה ארך כשנה, מוטמעת על גבי מערכת המולטימדיה המקורית של טויוטה ובכך מציעה איכות ממשק גבוהה ואינטגרלית למערכות הרכב. המערכת מחוברת גם לסמארטפון של נהג הרכב לצפייה ועדכונים מכל מקום באמצעות אפליקציית My TOYOTA.

  Toyota Connected מציעה ללקוח חווית שימוש אישית וחדשנית, הכוללת, בין היתר, מגוון רחב של אפליקציות כולל גישה ישירה לאפליקציות שימושיות כגון: WAZE, שזאם, מזג אוויר, פנגו, יו טיוב, רדיו אינטרנטי הכולל אינספור תחנות מרחבי העולם ועוד עשרות אפליקציות. מבחר האפליקציות יתעדכן מעת לעת, וניתן למקם את האפליקציות על גבי מסך הרכב לפי ההעדפה האישית. יודגש כי משיקולי שמירה על בטיחות הנהגים, המערכת מאפשרת צפייה בתכני וידאו אך ורק כאשר הרכב בעצירה מוחלטת.

  המערכת כוללת גם חיישן תאונה, המחובר למוקד חירום, ומספקת התראות בזמן אמת על תנאי הדרך והנהיגה כגון: חריגה מהמהירות המותרת, מכמונות מהירות, באמפרים, קירבה לבתי ספר ולגנים ציבוריים. חלק מתכונות המערכת המחוברת הוא גם היכולת לעדכן ולדווח בזמן אמת על אירועים בדרך כגון תאונה או מפגע.

  המערכת כוללת את כל המידע הרלוונטי לדגם ולרכב הספציפי בו היא מותקנת: הודעות ותזכורות על טיפולים לרכב כולל אפשרות הזמנת טיפולים ישירות מהמערכת, מידע על קריאות לתיקון, היסטורית טיפולים מלאה, מדריך נוריות חיווי, ספר רכב אונליין והדרכות וסרטונים על מערכות הרכב, כדוגמת החלפת גלגל ובדיקת לחץ אויר בצמיגים.

  המערכת מוצעת מהיוםבדגם הקורולה החדשה. הדגמים הבאים שבהם צפויה המערכת להיות מותקנת הם אוריס וקאמרי ובהמשך דגמים נוספים. ניתן יהיה לבצע התקנה גם ברכבים מהדגמים הרלוונטיים שכבר נמסרו ללקוחות, בכל אחד מסוכנויות המשנה של טויוטה ברחבי הארץ.


  מחירים: מחיר המערכת כולל חבילת גלישה למשך שנה יעמוד על כ- 2,000 ₪. ברכישת חבילת מיגון ואבזור מסוג "פלטינום" יעמוד מחיר מערכת כולל חבילת גלישה לשנה על 1,000 ₪.

  חבילת "פלטינום" הינה חבילת מיגון ואבזור הכוללת איתוראן  SAVEודמי מנוי לשנה, מרימי שמשות וחיישני חנייה מולטימדיה, ומחירה 3,000 ₪ כולל מע"מ.

   

  עבור לתוכן העמוד