מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  השליטה ברכב עוברת לסלולר

  30/10/2016
  הגדל

  חברת קוברה, משיקה סדרת מוצרי eCall חדשניים הכוללים: לחצן חירום ופלטפורמה למיגון ולאיתור הרכב 24/7 באמצעות אפליקציה בנייד Cobra code. המערכת הפעילה מבטיחה רמת בטיחות מקסימלית לנהג ולרכב בזמן אמת. היא מאפשרת שליטה מרחוק על הרכב, שכוללת: פתיחה ונעילת דלתות, זיהוי מיקום הרכב מכל נקודה בעולם, שליחת התראות לנייד ולמוקד אכיפה במקרה של פריצה, התראה על גרירת הרכב, הכל מהסמארטפון האישי.

  פעולות עיקריות למערכת: היא תדע בכל רגע איפה הרכב שלך נמצא. 3רמות של איתור ומיגון בסטנדרט של יצרני הרכב המובילים בעולם. קיים לחצן חירום עם שמע למוקד מאויש 24/7. שרות לשליחת התראות לנייד ולמוקד אכיפה במקרה של ניסיון פריצה, או גרירה. המערכת מועדפת ע"י כל חברות הביטוח בישראל.

  חברת קוברה, מציגה מהפכה בתחום מיגון ואיתור הרכב ומשיקה סדרת מוצרים חדשנית המתבססת על אפליקציה חדשנית בנייד. המערכתכוללת שליטה מרחוק על הרכב, פתיחה ונעילת דלתות מהנייד גם באזורים ללא קליטה (כולל בחניונים תת קרקעיים), איתור הרכב באמצעות האפליקציה מכל נקודה גיאוגרפית בעולם כך שלעולם לא תשכחו היכן חניתם. המערכתמציגהמידע אודות תקלות המצבר, המנוע והצגת האודומטר, דיווח על ניסיון פריצה לרכב ועוד. סדרה זו לוקחת צעד קדימה את שוק הרכבים הפרטיים ומעניקה חדשנות טכנולוגית מעולם רכבי היוקרה.

  המערכת המתקדמת ביותר- cobra code 5i, כוללת מערכת איתור פעילה (במקרה הצורך מערכת כפולה) המקושרת למוקד מאויש ומוקד אכיפהבאמצעותלוח מקשים, עלוקה וקוד אישי סודי למניעת שימוש במפתח שנגנב. בנוסף, חיבור ללחצן החירום eCall ולוח מקשים המשלב לחצנים לחיוג מהיר למספרים נבחרים למוקד הצלה וחירום. האפליקציה הסלולארית מאפשרת זיהוי מיקום הרכב מכל מקום בעולם, נטרול לוח המקשים, פתיחה וסגירת דלתות והודעה על גרירת רכב. התרעת SMS והתראה קולית במקרי ניסיון פריצה לרכב, חיישן אוטומטי לזיהוי תאונה. בלחיצה פשוטה ניתן לקבל מידע על תקלות מנוע, מצב תקינות המצבר והצגת אדומטר (הצגת ק"מ ברכב).

  cobra code 4i, מערכת הביניים בסדרה, כוללת איתור חצי פעיל, אפליקציה ולחצן חירום eCall. רמת מיגון חצי פעילה המחוברת למחשב הרכב וכוללת לוח מקשים, עלוקה וקוד אישי למניעת שימוש במפתח שנגנב. לוח מקשים בעל לחצנים לחיוג מהיר למוקד חירום והצלה. התרעת SMS והתראה קולית במקרה של פריצה בלתי חוקית לרכב, חיישן אוטומטי לזיהוי התאונה, אפליקציה סלולארית לזיהוי מיקום הרכב, נטרול לוח מקשים, פתיחה וסגירת דלתות והודעה על גרירת רכב. המערכת מאפשרת קבלת מידע באמצעות האפליקציה על תקלות מנוע, מצב תקינות המצבר והצגת האדומטר.

  ,cobra code 3i מערכת הכוללת קודנית סלולארית, אפליקציה ולחצן חירום eCall המקושר למוקד האנושי ומעניק פתרונות וסיוע מהשטח בזמן אמת. Cobra code 3i מספק רמת מיגון של קודנית: לוח מקשים, עלוקה וקוד אישי סודי למניעת שימוש במפתח שנגנב. בנוסף, הודות לאפליקציה הסלולארית ניתן לזהות את מיקום הרכב מכל מקום בעולם וכן, לקבל הודעה על גרירת הרכב בזמן אמת. מחיר לצרכן: החל מ- 1,600 ₪ ועד- 2,100 ₪ - תלוי ברמת האיתור.

  עבור לתוכן העמוד