מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פתרונות חנייה בהרצליה

  14/05/2017
  הגדל

  חברת CAR2G0 מקבוצת שגריר, חתמה על הסכם שיתוף פעולה להצבת רכבי CAR2G0 עם חברת גם ים, בבנייני משרדים באזור התעשייה בהרצליה.

   

  בתחילה יוצבו רכבים בבניין מג"י - מרכז גב-ים, גב-ים 2, פארק גב-ים הרצליה צפון והחניון הציבורי ברחוב משכית ופארק - שיתוף הפעולה צפוי להתרחב לבניינים נוספים במתחם. תקני חניה חדשים בבנייני משרדים, צפויים לצמצם בעתיד באופן משמעותי את מספר החניות במקום העבודה. המהלך נועד לעודד נסיעה בתחבורה ציבורית וצפויה להגביר את השימוש ברכבים שיתופים.

   

  כבר היום אני עדים לכך שיותר אנשים במרכזי ערים בוחרים לוותר על הרכב הפרטים (במיוחד אם מדובר ברכב שני) לטובת אלטרנטיבות אחרות, במטרה לצמצם את עלויות האחזקה הגבוהות של הרכב אשר במרבית המקרים אינן מצדיקות את היקף השימוש בו. במסגרת בפרויקט, הוקצו 8 מקומות חניה עבור רכבי CAR2GO לנוחיות עובדי המתחם אשר יזכו לתעריפים מיוחדים. הנגשת השירות של CAR2GO, במקום העבודה, תאפשר זמינות 24/7 של רכבים שיתופים אשר יתנו מענה ממוקד בהתאם לצרכי העובדים. כמו כן, המהלך יצמצם את עלויות החניה (אשר לעיתים קרובות מאכלסות רכבים ימים שלמים בחניה ללא שימוש) והשימוש ברכב יעשה ע"פ צורך בלבד.

   

  אופן השימוש בשירות

   

  עסקים יוכלו להירשם לשירות דרך אתר www.car2go.co.il , ללא תשלום. (לאחר 3 חודשים בהם דמי המנוי הם ללא תשלום , יגבו דמי מנוי בסך 50 ₪ בלבד) ולהזמין את הרכב בהתאם לצורך.

   

  תשלום יומי עבור הנסיעה יעלה: 16 ₪ לשעה, מודל לילי (20:00-08:00) 5 ₪ לשעה, בסופ"ש (החל מ- 20:00 08:00 ) הרכב יחויב לפי 139 ₪ ליום.

   

  צי הרכב של CAR2GO מורכב מרכבים רבים המפוזרים במקומות חניה ברחבי העיר, ומאפשרים לקהילת המשתמשים להשתמש ברכב לפי הצורך שלהם, ולהזמין אותו במקום הנוח עבורם ולפי זמן השימוש לו הם זקוקים. שירות שיתוף הרכבים של CAR2GO מאפשר לייעל את השימוש ברכב, לחסוך בעלויות הביטוח והטיפולים המייקרות את השימוש ברכב פרטי, לכל אחד מרכבי CAR2GO ממתין מקום חניה השמור רק לו  וכך המשתמשים נמנעים מסיבובי חיפושי החניה ונהנים משימוש ברכב פרטי ללא כל דאגות.

   

   

  עבור לתוכן העמוד