מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי 2018

  20/11/2017
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי, השיקה ליין דגמים שכולל בין השאר את הדור החדש של ה-  i30 טוסון טורבו, סונטה היברידית , IONIQ חשמלית ובעתיד הקרוב תגיע יונדאי KONA. מבדיקה שערכה כלמוביל, כלי רכב שנמסרו בישראל עם מערכת בלימה אוטונומית נפגעו ב- 50% פחות בתאונות חזית מכלי רכב ללא המערכת. לאור זאת, כלמוביל תשווק מעתה את אבזור הבטיחות המקסימלי האפשרי בדגמיה החדשים כבר מגרסת הבסיס ותשדרג ככל האפשר חלק מהדגמים הקיימים.

  דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל: " כלמוביל מעתה תשווק את אבזור הבטיחות המקסימלי האפשרי בדגמיה החדשים כבר מגרסת הבסיס ותשדרג ככל האפשר חלק מהדגמים הקיימים. מערכות בטיחות שבעבר היו נחלתן של גרסאות פרימיום או רכבי יוקרה יונגשו וישולבו בכל דגם של כלמוביל".

  תיאור הדגמים החדשים
  הדור החדש של ה- 
  i30: מדובר באחד הדגמים המצליחים ביותר של יונדאי. עד היום נמכרו  כ- 58,000 i30 בישראל וכ- 800 אלף באירופה והיא אחת המשפחתיות 5 דלתות הנמכרות ביותר. ה- i30 החדשה עוצבה, פותחה, נבחנה ומיוצרת באירופה כרכב המציע את מכלול הפתרונות מבוססי טכנולוגיה, אינדיבידואליות וסגנון חיים. ה- i30 החדשה תושק בשתי רמות אבזורPremium ו- Luxury וכבר מדגם ה-Premium מפרט הבטיחות הוא העשיר ביותר בקטגוריה וכולל את כל מערכות הבטיחות האפשריות הכלולות ברכב ואבזור רב במחיר של החל מ- 129,900 ₪. ה- i30 החדשה המיוצרת  באירופה  משלבת מנוע 1.4 טורבו בשילוב תיבת הילוכים DCT רובוטית כפולת  מצמדים,7 הילוכים. הספק המנוע עומד על 140 כ"ס ב- 6000 סל"ד צריכת הדלק על פי נתוני יצרן ובבדיקות מעבדה שופרה משמעותית ביחס לדגם המוחלף ועומדת על 15.6 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית, 20 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו- 18 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. ל- i30ציון ירוק 4 ופליטת CO2 120 גרם לק"מ.

  בטיחות: ה- i30 החדשה קובעת סטנדרט חדש בקטגוריית המשפחתיות ברמת הבטיחות ומגיעה כסטנדרט בשני הדגמים עם AEB- מערכת בלימה אוטונומית כוללת FCWS מערכת התראה להתנגשות חזיתית, DAA- מערכת התראת קשב לנהג SCC  -קרוז קונטרול אדפטיבי, LDWS מערכת התראה לסטייה מנתיב ומערכות נוספות.

  אבזור: ל- i30 אבזור עשיר כבר בדגם ה- Premium,  הכולל הגה מצופה עור, כיוון הגה לגובה ולעומק, מערכת מולטי מדיה מקורית של היצרן המשלבת גלישה עם Apple CarPlay או

  Android Auto על גבי מסך צף חדשני בגודל 8 אינץ' עם יכולת מעבר למערכת ה- Connected Car של כלמוביל עם ניווט  WAZE, דיבורית Bluetooth, מצלמה אחורית מקורית, מזגן עם בקרת אקלים מפוצל, פתחי מיזוג לספסל האחורי, מראות חיצוניות חשמליות, קיפול מראות חשמלי, פנסי איתות במראות, חיישן להדלקת אורות DRL תאורת יום. דגם ה- Luxury שיימכר במחיר של 135,900 ₪ כולל גם חיישן גשם, משטח טעינה בטכנולוגיית QI,  מפתח חכם והנעה ללא מפתח, DRL תאורת יום LED, גג שמש פנורמי, מושב נהג חשמלי.

  סונטה היברידית- כלמוביל, משיקה את הסונטה ההיברידית החדשה בשתי רמות אבזור Premium ו- Limited מדובר בדגמים מאובזרים, מפוארים, ירוקים, טכנולוגים ובטוחים יותר מהדגם המוחלף כבר בדגם ה- Premium, ואשר מצוידים במערכות בטיחות מתקדמות וחדשניות ביותר המאפיינות רכבי יוקרה. המערכת ההיברידית בסונטה מאופיינת בנסיעה שקטה, באיכות גימור, חלקים והרכבה ייחודיות בקטגוריה והחל ממחיר של 164,900 ₪. 

  בסונטה שולבה יחידת בקרה חדשה לניהול חכם וחסכוני של מערכות ההינע ברכב אשר מובילים להפחתה של 8% בפליטת מזהמים ולשיפור דרמטי של 23% בצריכת דלק (בהשוואה לדגם היוצא). הסונטה ההיברידית המיוצרת בקוריאה עם תקינה אירופאית משלבת מנוע חשמלי עם סוללת ליתיום-פולימר עם מנוע בנזין 2 ליטר GDI ארבעה צילינדרים, בשילוב תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים והספק של 193 כ"ס ב- 6000 סל"ד. למערכת ההיברידית והסוללה אחריות של 7 שנים או 150 אלף ק"מ. צריכת הדלק על פי נתוני יצרן ובבדיקות מעבדה שופרה משמעותית ביחס לדגם המוחלף (בכ-14%-23%) ועומדת (בשתי רמות האבזור) על 20 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית, 23.2 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו- 22.7 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.  לסונטה ההיברידית אבזור עשיר המאפיין רכבי יוקרה כבר בדגם ה- PREMIUM המשלב את מערכת ה- Connected Car ואבזור בטיחות אשר כולל בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת התראה לסטייה מנתיב, מערכת בלימה אוטונומית, מערכת התראת קשב לנהג ומערכת לזיהוי רכבים בשטח מת.
  טוסון- 
  לאחר הצלחת יונדאי טוסון בישראל אשר מכר עד היום כ- 22,000 טוסונים, משיקה כלמוביל טוסון בנפח מנוע של 2.0 ליטר במחיר של 144,900 ₪. במקביל משיקה כלמוביל, יונדאי טוסון חדש בגרסת 1.6 ליטר טורבו 
  DCTבמחיר של 182,900 ₪. הליין החדש של דגמי טוסון 2.0 ליטר משלבים רמות אבזור חדשות ותוספת מערכות בטיחות מתקדמות. רמות האבזור משתנות ויכללו מעתה כאמור מנוע 2 ליטר ברמת אבזור PRIME PLUS (זהה לרמת האבזור בדגםPRIME  1.6) ואליו יתווספו 3 רמות אבזור חדשות כולן במנוע 2 ליטר, PANORAMIC, OPEN SKY PLUS, LUXURY ודגם טורבו חדש ברמת אבזור LUXURY עם מנוע 1.6 ליטר DCT. . מידות ועיצוב הטוסון נשארים זהים אך מקבלים תוספת של מערכות בטיחות הכוללות LKAS, מערכת בקרת סטייה מנתיב ותיקון הגה החל מדגם ה-  OPEN SKY PLUSו-BSDזיהוי שטח מת עם חיווי במראות ו- RCTA מערכת התראה על רכב חוצה ברוורס, בדגמי ה- LUXURY. .

  אבזור: רמות האבזור השונות גם הן שודרגו וכוללות אבזור עשיר הכולל החל מדגם ה- PRIME PLUS, מסילות בגג, קיפול מראות חשמלי, פנסי איתות במראות, מגיני בוץ מקורים, נעילה מרכזית, שמשות כהות, פנסי ערפל קדמיים, גלגל הגה וידית הילוכים מצופים עור, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, בקרת שיוט, מפתח שלט מתקפל, תאורת יום DRL- LED, חיישן אורות, חישוקי מגנזיום, בורר מצבי נהיגה Drive Mode)) המאפשרת בחירה בין 2 מצבי נהיגה, "רגיל" ו"ספורט", 6 רמקולים, מערכת,Connected Car  דיבורית Bluetooth,ניווט WAZE ומצלמה אחורית. דגם ה- PANORAMIC כולל גם גג שמש פנורמי נפתח, דגם ה- OPEN SKY PLUS יכלול בנוסף חישוקי סגסוגת 19 אינץ', פתחי מזגן למושב האחורי, מפתח חכם והנעה ללא מפתח ובקרת אקלים. דגמי ה-LUXURY  כוללים גם ריפודי עור, פנס אחורי משולב LED, חיישני רוורס מקוריים וכפתור נטרול ומושב נהג חשמלי הכולל כיוונון כרית גב תחתון. דגם ה-Turbo Luxury 1.6, DCT החדש משודך לתיבת הילוכים בעלת 7 מהירויות והוא מפיק 177 כ"ס ב- 5,000 סל"ד, מאיץ מעמידה ל100 קמ"ש ב9.1 שניות ומגיע למהירות מקסימלית של 201 קמ"ש.

   

   

  עבור לתוכן העמוד