מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל עם הפנים לעתיד

  20/11/2017
  הגדל

  יצרנית הרכב אופל, הציגה את התוכנית העתידית שלה למותג. הכוונה לשמירה על הזהות של המותג כמותג גרמני. ניצול הידע הטכנולוגי שנצבר באופל בנושא הנעה חשמלית: עד 2024 כל דגמי המותג ימכרו עם אופציה להנעה חשמלית או משולבת. עד 2020 יושקו לפחות 4 דגמים, מתוכם הקורסה והגראנלנד. השילוב עם חברת PSA, יביא לחסכון של מעל מיליארד יורו עד 2020 באמצעות סינרגיה עם PSA  ושיפור דרמטי בכשר התחרות. לאחר השלמת תהליך הרכישה על ידי קונצרן PSA, אופל יוצאת למעשה  לדרך חדשה האמורה למצב אותה בחזית הטכנולוגית של עולם הרכב.

  המטרות של התכנית האסטרטגית החדשה של אופל היא לא רק לשפר את כושר התחרותיות של אופל באמצעות סינרגיה עם מוצרי PSA וחסכון לחברה של למעלה ממיליארד אירו עד 2020, תוכנית זו  תציב את אופל בחזית הטכנולוגית של תעשיית הרכב, בעיקר בתחום ההנעה החשמלית בה צברה ניסיון רב. עד 2024 כל דגמי המותג ישווקו עם אופציה להנעה חשמלית או משלובת, כאשר עד 2020 יושקו לפחות 4 דגמים עם הנעה חשמלית , שבהם  הדגמים: קורסה וגראנדלנד.  

  כל דגמי אופל העתידיים ימשיכו להיות מתוכננים בגרמניה, כאשר הפיתוח המשותף עתיד לחסוך משאבים רבים עבור אופל ו-PSA ולתרום לרווחיות החברה. למרות זאת, אופל תמשיך לפעול כמותג עצמאי עם בידול ממותגי סיטרואן ופיג'ו, דבר שיבוא לידי ביטוי בעיצוב, סגנון וחווית הנהיגה אשר יהיו נאמנים לערכי המותג המסורתיים של אופל.

  קו הדגמים של אופל עומד לעבור בשנים הקרובות מהפכה, עם תשעה דגמים חדשים אשר יוצגו במהלך השנתיים הקרובות. הדגמים החדשים יתבססו על הפלטפורמות המודולאריות של קונצרן PSA, כפי שכבר נעשה בדגמי הקרוסלנדX והגרנדלנד X אשר נחשפו השנה בתערוכת פרנקפורט. 

  בין הדגמים שיחשפו בקרוב, ניתן למצוא דור חדש למסחרית הקומפקטית קומבו שיוצג בשנת 2018 ואת הדור הבא של אופל קורסה שיוצג בשנת 2019. על פי האסטרטגיה החדשה עד שנת 2024 יתבססו כל דגמי אופל על פלטפורמות המשותפות עם דגמי 
  PSA. כל הדגמים החדשים יצוידו ביחידות הנעה מתקדמות אשר יגיעו מקונצרן PSA עם טכנולוגיות הגדשת טורבו והזרקה ישירה, המאפשרים תפוקת כוח מרשימה לצד צריכת דלק ופליטת מזהמים מזערית.

  העתיד החשמלי של אופל-
   התכנית האסטרטגית החדשה של אופל תמשיך את דרכה החלוצית של החברה בפיתוח טכנולוגיות הנעה ירוקות ונקיות, כפי שקיימות בדגמי האמפרה. מבין תשעת הדגמים החדשים אותם תציג אופל עד שנת 2020 ארבעה מהם יהיו בעלי הנעה חשמלית, מתוכם גם גרסה היברידית נטענת לגרנדלנד 
  X וגרסה חשמלית מלאה לקורסה הבאה. עד שנת 2024 כל דגמי אופל יציעו אופציה להנעה חשמלית או להנעה היברידית נטענת.

  אופל בישראל- התכנית האסטרטגית החדשה של אופל אמורה להזניק גם את אופל ישראל קדימה, תוך שמירה על ערכי המותג המסורתיים. קבוצת ש.י.ר שלמה, יבואנית אופל לישראל, מתכוונת להשקיע משאבים רבים בקידום הדגמים והטכנולוגיות החדשות של אופל, כדי להוביל את שוק המכוניות החשמליות בישראל. במקביל, החברה תמשיך לבסס את מעמד המותג ככזה המציע סטנדרטים גבוהים של איכות, בטיחות ותמורה בכל הסגמנטים בהם היא מיוצגת.

  לדברי חזי שייב מנכ"ל אופל ישראל: רכישת אופל ע"י 
  PSA, תקדם את היצרן בכמה מישורים:

  1.     מיצוב הקונצרן במקום 1-2 באירופה במונחי נתח שוק.

  2.     שיפור כושר התחרות.

  3.     ניצול היתרון היחסי של אופל כמותג גרמני עצמאי ואיכותי.

  4.     ניצול הידע הרב שנצבר בטכנולוגיות הנעה חשמליות.

   

  עבור לתוכן העמוד