מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פרסים להונדה סיוויק

  9/12/2017
  הגדל

  ירחון הרכב הפופולארי בעולם טופ גיר מעניק תואר משולש להונדה סיוויק טייפ אר.

  מנימוקי הפרס: מכונית ממכרת, קצבית ומהירה להפליא. גיבורה אמיתית להמונים המעניקה נגישות וטירוף בחבילה אחת כשהריגוש נובע מעצם המחשבה עליה.

  הונדה סיוויק טייפ אר, המכונית הספורטיבית הקומפקטית של הונדה, קטפה אמש את התואר הנחשק כשנבחרה לרכב השנה של ירחון הרכב הפופולארי בעולם, TOP-GEAR של ה-BBC. סיוויק טייפ אר לקחה את התואר המשולש והאולטימטיבי של המגזין כשקטפה את המקום הראשון גם בקטגוריית ההוט האצ' של השנה (ספורטיבית קומפקטית) וגם בתואר בחירת העורכים הבינ"ל של TOP-GEAR. כמו בכל סוף שנה, עורך הירחון מהדורה מיוחדת וחגיגית במהלכה מוכרזת באופן רשמי המכונית שזכתה בתואר היוקרתי כשהשנה חולק לראשונה גם תואר בחירת העורכים הבינ"ל, המסכם את בחירתם של 22 עורכי האתרים הרשמיים של הירחון בגרסאותיו השונות מסביב לעולם.  

  הונדה סיוויק טייפ אר, המיוצרת בסווינדון שבאנגליה, חולקת את יסודותיה עם הונדה סיוויק החדשה, המשפחתית הפופולארית של הונדה, שגרסת הדור העשירי שלה הושקה בקיץ האחרון. הונדה סיוויק טייפ אר, תוכננה מהשלב הראשון במטרה להעניק חווית נהיגה וביצועים יוצאי דופן גם על הכביש וגם על מסלול המירוצים. 

  פיליפ רוס, סגן נשיא בכיר בהונדה אירופה: "זה כבוד גדול לזכות לזכות בתואר המשולש של טופ גיר. הונדה סיוויק טייפ אר היא החבילה המושלמת המעניקה לנהגים חווית נהיגה מתגמלת עם ביצועים יוצאי דופן ותודתנו הגדולה הולכת למהנדסים, המעצבים וכל השותפים במפעל שיצרו את המכונית".

   

  עבור לתוכן העמוד