מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל ישראל נערכת ל- 2018

  11/01/2018
  הגדל

  ויליאם מוט, מנהל התפעול הבינלאומי של אופל וג'אן קריסטוף קומר סגן נשיא בקונצרן PSA מבקרים  בימים אלו בישראל ונפגשו עם יו"ר קבוצת שלמה אסי שמלצר ומנכ"ל אופל ישראל חזי שייב. צילום: רפי דלויה

  מוט, אחד האנשים הבכירים שעליהם מופקדת משימת יישום החזון החדש שהציגה החברה, הגיע ארצה והציג בפני אנשי קבוצת שלמה את התכנית האסטרטגית החדשה של אופל המכונה PACE! אשר פורסמה לפני מספר חודשים.

  לדברי מוט: "אופל צועדת לעידן חדש בשיתוף עם
  PSA, עידן שיאפשר לאופל להדגיש את האופי הגרמני של המותג ולהציג דור חדש של מוצרים תוך השקעה גדולה בטכנולוגיות מתקדמות והנעה אלטרנטיבית. קבוצת שלמה התחזקה בחמש השנים האחרונות באופן מרשים במותג אופל, אנו צופים כי עם ההערכות לעידן החדש תהיה צמיחה בשוק הישראלי שהינו שוק מעניין בעל פוטנציאל גדול עבור אופל."

  דגמי 2018- אופל קרוסלנד
  X וגרנדלנד X הם הדגמים הראשונים המבשרים על קו מוצרים חדש שתציג החברה בשנים הקרובות, תוך הסתמכות על פלטפורמות משותפות של קונצרן PSA ומתן דגש על ערכי המותג המוכרים של אופל: איכות גרמנית, עיצוב אלגנטי וטכנולוגיה מתקדמת.

  חזי שייב מנכ"ל אופל בישראל: "אופל נכנסת בישראל לתקופה חדשה שבה דור מוצרים חדש הכולל את האינסיגניה החדשה, קרוסלנד
  X וגרנדלנד X ימצבו את אופל כמותג רענן, מתחדש ואיכותי זאת במטרה להגדיל משמעותית את נתח השוק בישראל בשנים הקרובות. אנחנו עומדים בקשר הדוק עם אופל העולמית ונערכים בהתאם לעתיד מלא חידושים, כולל השקעה ברכבים בעלי הנעה אלטרנטיבית".

   

  עבור לתוכן העמוד