מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו קפצ'ור חדשה

  22/01/2018
  הגדל

  קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, משיקה בימים אלו את הקפצ'ור החדשה, לאחר שעברה מתיחת פנים הכוללת שינויי עיצוב פנים וחוץ ובמגוון צבעים חדש ומרהיב. 

  לקפצ'ור, הקרוסאובר העירוני המעוצב מבית רנו, גריל בעיצוב חדש, תאורת C-Shaped LED חדשה ואפשרות לגג פנורמי, תאורת Full LED קדמית וחישוקי 17" בעיצוב חדשני. הקפצ'ור החדש זוכה לשינויים בעיצוב הפנימי, שכולל: קונסולה מרכזית חדשה, הגה בעיצוב חדש וחומרי דיפון איכותיים יותר בתא הנוסעים ובלוח המחוונים. בנוסף, מגוון שילובי צבעים לגוף ולגג הרכב, וכעת, בעיצוב החדש, יוצעו צבעים נוספים בצביעה דו גוונית לגג ולמרכב: אדום להבה, כתום תפוז וכחול Ocean.  לצד החידושים העיצוביים,  קרסו מוטורס, החלה לשווק בישראל את דגם הקפצ'ור גם בגרסה ידנית עם מנוע טורבו בנזין בנפח 0.9 ל'יטר שמספק 90 כ"ס, עם צריכת דלק מרשימה של 19.6 ק"מ לליטר.  במחיר הדגם הידני   99,990 ₪.  בנוסף קרסו תמשיך לשווק את הקפצ'ר עם מנוע הטורבו בנזין 1.2 ליטר שמספק  118 כ"ס וכן מנוע הטורבו דיזל 1.5 ל'יטר שמספק 90 כ"ס. שתי הגרסאות משודכות לתיבת ה 6EDC- האוטומטית כפולת המצמדים המתקדמת של רנו שמעניקה נתוני ביצועים וצריכת דלק מצוינים. מחירו לצרכן החל מ: 119,990 ₪ .

  ענת מילוסלבסקי כחלון, מנכ"ל רנו בישראל : ״הקפצ׳ור ממשיך באבולוציה של עיצוב אנרגטי המיישר קו עם הנבחרת החדשה של רנו - מגאן גרנד קופה, קדג׳אר, זואי, וקליאו. הקפצ'ור הוא הצלחה אדירה באירופה ומודל מס 1 בקטגוריית הקרוסאובר העירוני עם מכירות של מעל 200,000 יח' בשנת 2017 ".

   

  עבור לתוכן העמוד