מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פיתוח ישראלי בעולם הרכב

  4/02/2018
  הגדל

  וועידת הרכב של איגוד לשכות המסחר התקיימה  בהשתתפות בכירים בענף הרכב עם חברי האיגוד. הוועידה התמקדה הפעם במגמות שוק הרכב לעתיד. הועידה דנה בנושאים מגוונים בהם: עידן הרכב החשמלי והאוטונומי, פיתוח מכוניות מתקדמות. שווק דיגיטלי בעולם הרכב. בטיחות הרכב האוטונומי. מותגי פרימיום פלוס, רכבים מקושרים ורגולציה בענף המוסכים בכל הקשור למוסכי ההסדר עם חברות ביטוח ואופן תיקון כלי רכב לאחר תאונה.

  פאנל 1  Made in Israel מרכזי פיתוח לרכב העתיד בישראל. בהנחיית ד"ר שי סופר- המדען הראשי של משרד התחבורה ובהשתתפות: גיל גולן - מנכ"ל מרכז פיתוח GMישראל ועדי אופק- מנכ"לית מרכז פיתוח מרצדס ישראל.

  גיל גולן- עולם הרכב עובר ויעבור ארבעה מהפיכות עיקריות:

  1.  חיבוריות- בכל הקשור להתחברות למידע בענן בין רכב לתשתית.

  2.  הנעה חשמלית- המגמה העולמית עוברת להנעה חשמלית. ב- 2022 יהיה ל- GM מעל 20 רכבים חשמליים.

  3.  מי נוהג ברכב- החלפת נהג מעשי ברובוט. פעילות הנהג תצומצם, כאשר מעבדים יבצעו את מטלות הנהיגה.

  4.  אופן השימוש ברכב- יבוצע  שינוי ברעיון הרכישה של הרכב כאשר בעתיד נשלם על השימוש ברכב. לא יהיה צורך ברכישת רכבים. נצרוך תחבורה באופן חכם.

  פעילות GM בישראל, מעסיקה כיום 200 עובדים, היא מתמקדת בתקשורת עם רכבים, תחנות טעינה וירטואלית, חיישנים ומכ"מים שיחליפו בעתיד את הנהג האנושי.

  עדי אופק- הרכבים של מרצדס, לומדים את דרישות הנהג. הרכבים שלנו מקושרים אחד עם השני וגם עם התשתיות הכבישים. מרצדס תהיה שותפה במגוון הפתרונות לכלל המגמות בעולם הרכב בהם, רכב חשמלי, אוטונומי ותחבורה שיתופית. הפעילות בישראל, כוללת מבחנים עם כלי רכב אותם אנו מייבאים.

   

  עבור לתוכן העמוד