מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קרוסאובר חדש ל- MG בישראל

  8/03/2018
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, יבואנית  MG בישראל תחל במכירת קדם השקה עבור הקרוסאובר הראשון מבית MG, ה-ZS.

  רכב זה מושק בארץ בהשקה עולמית במקביל להשקה בבריטניה. הדגם מייצג קפיצת מדרגה של ממש בהיצע המכוניות בסגמנט B-SUV בישראל ומהווה עידן חדש עבור המותג בהיבט העולמי בכלל והישראלי בפרט. הוא פונה אל שוק הרכב הצומח ביותר בישראל, רכבי הפנאי הקומפקטיים (B-SUV) ובעזרת ממדים נדיבים, אבזור עשיר מקורי  ומחיר אטרקטיבי במיוחד, MG ZSצפוי להיות תחרותי מאוד בשוק הרכב בישראל.

  עיצוב-  MG-ZS החדש בעל נוכחות עיצובית ויוקרתית, חזית מרשימה ובעלת נוכחות עם גריל רחב עליו מוטבע סמל MGומצדדיו יחידות תאורת 'לד', ממשיך בפרופיל גבוה ושטח חלונות גדול וחלק אחורי נאה עם יחידות תאורת 'לד' ופגוש בולט ומודגש. תא הנוסעים המרווח של ה-ZSMG ממשיך את הקו העיצובי היוקרתי, ברמת איכות גבוהה וירידה קפדנית לפרטים. חומרי הדיפון רכים ונעימים למגע, המושבים ברמת אבזורNET מגיעים עם בד איכותי ובדגמי NET-UP מושבים דמוי עור. תא המטען בנפח של 448 ליטר ועד 1,375 ליטר בעת קיפול והשטחת שורת המושבים האחורית.

  מנוע- ה- ZS ישווק בישראל עם מנוע בנזין חדשני בעל שלוש בוכנות ונפח של 1.0 ליטר מוגדש טורבו. נתוניו עומדים על 111 כ"ס ב-5,200 סל"ד וכן 16.3 קג"מ הזמין כבר ב-1,800 סל"ד. מנוע זה משודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מתוצרתAISIN ויחד הם מספקים תאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 12.3 שניות, מהירות מרבית של 180 קמ"ש וצריכת דלק במסלול נסיעה משולב של 15.9 ק"מ לליטר.

  בטיחות- מפרט הבטיחות בשתי רמות האבזור יכלול 6 כריות אוויר, נעילת דלתות אוטומטית מעל ל-15 קמ"ש ופתיחה במקרה של תאונה, עוגני איזופיקס, סיוע לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

  אבזור- מערכת מולטימדיה המציעה ממשק (MirrorLink) מלא וקישור לסמארטפון (Apple CarPlay) המספקת איכות שמע גבוהה.  בנוסף קיים גג שמש פנורמי על כל אורך הגג מלווה בווילון פנימי להצללה המאפשרים פתיחה והזזה חשמלית. כלי הרכב יוצעו במגוון של 5 צבעים ססגוניים ומושכים. 

  MG-ZS משווק בשתי רמות אבזור, כאשר כבר רמת ה-NETתציע: תגבור חשמלי להגה בשלוש רמות עצמה (Urban, Normal, Dynamic), מראות חיצוניות חשמליות עם הפשרת אדים, חיישני חניה אחוריים, פנסי הארת יום (DRL) עם נורות 'לד', מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינץ' וארבעה רמקולים, דיבורית בלו-טות', חיישני אורות אוטומטיים, גלגל הגה מצופה עור, מערכת תאורה אוטומטית Follow Me Home, מסילות סגסוגת בגג, חישוקי סגסוגת קלים במידה 17 אינץ' ועוד.

  רמת אבזור NET-UP תוסיף על כל זאת מערכת שמע עם שישה רמקולים, מצלמת נסיעה לאחור עם הכוונה בהתאם לזווית הפניית גלגל ההגה, בקרת שיוט, גג שמש פנורמי נפתח עם וילון חשמלי, מושבים בציפוי דמוי עור, חישוקי סגסוגת קלים דו-גוניים ועוד.

  MG-ZS ישווק בישראל עם 5 שנות אחריות יצרן מקיפה ל-5 שנים או 150,000 ק"מ.

  מחירים:

  רמת אבזור NET: 99,999 ₪

  רמת אבזור NET UP: 105,555 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד