מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל משיקה בישראל את הקרוסלנד וגרנדלנד X

  27/03/2018
  הגדל

  חברת 'ש.י.ר שלמה יבוא רכב' יבואנית אופל בישראל, משלימה את סדרת ה-X, והשיקה את דגמי ה-Grandland  X  וה-Crossland  X.

  הדגמים החדשים, כוללים חידושים עדכניים בטכנולוגיה, בבטיחות ובאבזור שהם מקוריים מהיצרן.הדגמים החדשים יהוו שלב נוסף בחיזוק מעמדה של "אופל" בשוק המקומי הן כמותג איכותי וחדשניוהן בקטגוריית רכבי הפנאי-שטח. השקה זו משלימה את סדרת ה-X הכוללת גם את דגם Mokka הוותיק.

  עיצוב-  סגנון העיצוב דינאמי וחדשני שמאופיין ברכבי אופל החדשים. חרטום הרכב מציג את החזית העדכנית של המותג, עם שכבה רוחבית חדשה  ויחידות תאורה גדולות ובולטות, המתעקלות אל תוך הכנפיים הקדמיות. 

  Grandland - X החדשה נכנסת לקטגוריית רכבי הפנאי-שטח ותחשב לאחד הרכבים המרווחים בקטגוריה והינה הרכב הגדול ביותר בסדרת ה  של אופל. בסיס הגלגלים הוא 267.5 ס"מ, האורך 447.7 ס"מ, הרוחב 185.6 ס"מ, הגובה 160.9 ס"מכאשר נפח תא המטען מכיל 514 ליטר. היא מקבילה לדגמים: יונדאי טוסון, קיה ספורטאג', פיג'ו 3008, סיאט אטקה, ניסאן קשקאי ורנו קדג'ר.

  Crossland - X קומפקטית מרווחת ושימושית. המידות: בסיס הגלגלים הוא 260.4 ס"מ, האורך 421.2 ס"מ, הרוחב 176.5 ס"מ והגובה 160.5 ס"מ. הקרוסלנד מקבילה לדגמים: פיג'ו 2008, רנו קפצור, סיאט ארונה יונדאי קונה, וסוזוקי ויטארה.

  מנועים-  מתוצרת PSA שקיימים גם בדגמי פיג'ו. הGrandland- X- , כולל  מנוע 1.2 ליטר טורבו בנזין, המספק 130 כוחות סוס ומומנט של 23.45 קג"מ, וצריכת דלק חסכונית של 19.2 ליטר לק"מ. הביצועים: תאוצה מ- 0-100 קמ"ש תתקבל בתוך 10.9 שניות. המהירות המרבית 188 קמ"ש. תיבת ההילוכים, אוטומטית 6 הילוכים פלנטרית.

  הCrossland - X-כולל,מנוע 1.2 ליטר טורבו בנזין, המספק 110 כוחות סוס ומומנט של 20.9 קג"מ, וצריכת דלק חסכונית ועומדת על 19.5 ק"מ לליטר.הביצועים: תאוצה מ- 0-100 קמ"ש תתקבל בתוך 11.8 שניות, המהירות המרבית 187 קמ"ש. תיבת ההילוכים, אוטומטית עם 6 הילוכים.

  בטיחות- סדרת הX החדשה מציגה את חבילת הבטיחות מסוג ה-Opel Eye שכוללת חבילת מערכות בטיחות מקוריות ומתקדמות. חבילת ה-Opel Eye מגיעה כסטנדרט בכל רמות הגימור וממחישה את מחויבותה של אופל לבטיחות. החבילה כוללת: חיישני חניה מלפנים ומאחור, זיהוי תמרורים, התראת חגורות לכל הנוסעים. בנוסף המערכות האקטיביות הבאות:

  בלימה אוטונומית AEBS: מניעת פגיעה בהולכי רגל 5-60 קמ"ש. מניעת פגישה ברכב נייח 5-80 קמ"ש. מניעת פגיעה ברכב בתנועה 5-85 קמ"ש מערכת בלימת חירום אוטונומית לצמצום ומניעת התנגשות מלפנים) LSCMB מתחת למהירות 40 קמ"ש(

  התרעת התנגשות (FCA) והתרעת שמירת מרחק (FDI)
  רדאר המכונית מנטר את המרחק מהרכב והעצמים שמלפנים, כשהמערכת מתריעה מפני אי שמירת מרחק וסכנת התנגשות.
  LSCMB - מערכת בלימה אוטונומית בחירום (פעילה מתחת ל 40 קמ"ש) 
  מערכת המאפשרת בלימה עצמאית ומונעת התנגשות חזיתית במהירויות עירוניות במידה והנהג לא מגיב לסכנה.

  LDW- התראת סטייה מנתיב
  זיהוי נתיב הנסיעה והתראה אורקולית על סטייה ממנו במהירויות של 60 עד 180 קמ"ש.

  LKA - סייען שמירה על נתיב
  מערכת המשלימה את פעולת מערכת ה-
  LDW ושומרת על המכונית בתוך נתיב הנסיעה באמצעות פעולות היגוי אקטיביות.(בדגם הגראנדלנד בלבד)
  TSA - זיהוי ותצוגת תמרורים וסימני דרך
  מערכת המזהה את תמרורי הדרך והמהירות ומציגה אותם במרכז המידה הדיגיטלי בלוח המחוונים.

  DDS - מערכת לבדיקת ערנות הנהג, שהיא מתריעה בפני הנהג על זמני נהיגה ארוכים וחריגים או על סגנון נהיגה לא תקין.

  בדגם הגרנדלנד, נכללת גם המערכת לזיהוי רכב ב-"שטח מת". שני הדגמים זכו לציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק של ה- Euro Ncap. הדגמים זוכים לציון 7 (מתוך 8 ) בדרוג הבטיחות הישראלי.

  אבזור- רמת האבזור מקורית ועשירה שכוללת: מערכת מולטימדיה מסך 7 אינץ או 8 אינץ. עם דיבורית מקורית. ממשקים לאפל קאר-פליי ואנדרואיד-אוטו. 6 רמקולים, בקרת שיוט (לא אדפטיבית). מזגן מקורי ובגרנדלנד מזגן עם בקרת אקלים ופתחי אוורור לנוסעים מאחור.

  מחירים:

  Crossland-X

  Enjoy- 114,900 ₪

  Innovation-  124,900 ₪ 

  Grandland-X

  Enjoy- 139,900 ₪

  Innovation-  154,900 ₪

  חזי שייב, מנכ"ל אופל ישראל: "סדרת ה-X של אופל, רכבי הפנאי-שטח, מקבלת חיזוקים משמעותיים עם דגמי  Grandland - X והCrossland - X  שמצטרפים אל ה -Mokka - X. בישראל אוהבים רכבי פנאי-שטח ואנחנו שמחים להציע שלוש אלטנרטיבות גרמניות ואיכותיות. סדרת ה-X של אופל תציג, מודרניות, חדשנות, רמות אבזור מן הגבוהות בקטגוריה ומערכות בטיחות ללא פשרות . אנו משוכנעים כי המגוון החדש יאפשר לכל לקוח לבחור את הקרוסאובר המתאים לו אצלנו באולמות התצוגה  ONE STOP SHOP".

   

  עבור לתוכן העמוד