מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  חטיבת ספורט לקרסו

  27/03/2018
  הגדל

  "CARASSO MOTOR- SPORT" אשר תנוהל על ידי עמרי יזדי, נהג מרוצים ומדריך לנהיגה ספורטיבית מקצועית. תחת קורת הגג של חטיבת הספורט, יוצע מערך מכוניות בעלות עיצוב וביצועים יוצאי דופן, לצד חוויית לקוח מקיפה, ייחודית ומהנה שתכלול בין היתר: הדרכות נהיגה ייעודיות לנהיגה ספורטיבית שיבוצעו על-ידי מומחי ניסאן ורנו, ממדריכי הנהיגה הספורטיבית המובילים בישראל לנהיגת ספורט השתתפות באירועי ספורט מוטורי בארץ ובעולם ימי כביש חווייתיים השתתפות במרוצים ועוד.

   במסגרת פעילות חטיבת הספורט, יפעל צוות מכירה שיציע נסיעות מבחן ייעודיות לדגמי הספורט המובילים של הקבוצה, זאת לצד מקצועיות, ניסיון וידע שנצבר לאורך השנים שמשלימים חוויית פרמיום ספורטיבית פרסונאלית ללקוחותיה. חטיבת הספורט תציע מערך מכוניות הכולל את דגמי הספורט המובילים של הקבוצה, וביניהם המותגים ניסאן ורנו. בין דגמי ניסאן, ניתן למצוא את רכב הספורט האולטימטיבי GT-R, ששבר את כל המוסכמות בעולם המרוצים, בעל טכנולוגיה מתקדמת ו-570 כ"ס. וכן, את גרסת Nismo למכונית הספורט קופה 370Z, המבוססת על רכב ה-240Z האגדי שכבש את העולם בסערה בזכות מראה יוצא מן הכלל וביצועים חזקים, שמגיע היום עם מנוע V6 3.7L מרשים בעל 344 כ"ס ומגוון יתרונות טכניים. 

  דגמי הספורט של ניסאן, מובילים את שוק רכבי הספורט כבר יותר מארבעה עשורים עם מורשת וערכים המבוססים על ביצועים גבוהים, סטייל ואיכות ללא פשרות. לצד דגמי ניסאן, ניתן למצוא את דגם הספורט של רנו, הרנו קליאו RS Trophy 220, שמעלה את רף הביצועים והספורטיביות לדרגה חדשה, עם הצגת מנוע 1.6 ליטר טורבו 220 כ"ס מפיתוחה של חטיבת רנו-ספורט, המשודך לתיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים. לחטיבת רנו-ספורט, ניסיון וידע רב אשר נצבר לאורך השנים וזכה להכרה ולהישגים יוצאי דופן בעולמות הספורט בכלל ובמרוצי הגרנד פרי &ndash פורמולה 1 בפרט. זאת לצד פיתוח דגמים הנשענים על קדמה טכנולוגית חדשנית ופורצת דרך מכוונת לעולמות הספורט". 

  מנהל פעילות חטיבת הספורט עמרי יזדי: "חטיבת הספורט תציע ללקוחותיה אפשרות ליהנות ממכוניות משופעות ביצועים, לצד חווית נהיגה ייחודית, מהנה ומרגשת בחדשנות, עיצוב ואיכות היוצרים יחדיו חווית נסיעה לא קונבנציונאלית. זאת לצד מערך פעילויות חווייתיות המיועדים ללקוחות החטיבה בלבד, במטרה להטמיע, לקדם ולהשקיע בתרבות נהיגת ספורט אמתית בישראל".

  מנכ"ל פעילות הרכב בקרסו מוטורס אליחי אל-יגון: "קבוצת קרסו מוטורס מיבואני הרכב המובילים בישראל, בעלת תפקיד מרכזי בקידום תרבות נהיגת הספורט בישראל. לאורך השנים הבאנו לשוק הרכב הישראלי את דגמי רכבי הספורט המובילים של מותגי הקבוצה ניסאן ורנו. פתיחת חטיבת הספורט, מהווה אבן דרך חשובה בדרכנו לקראת יצירת קרקע פורייה למיסוד נהיגת ספורט אמתית בישראל".

   

   

  עבור לתוכן העמוד