מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קרוסאובר סיני חדש בישראל

  28/04/2018
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, משיקה את MG-ZS החדש במסגרת השקת עולמית של קונצרן SAIC יצרנית הרכב המובילה בסין. הרכב הושק בתהליך רכש והתנסות חדשני בישראל באופן דיגיטאלי מלא.

  תחת הסלוגן Mobile Generation, יוכלו הלקוחות המתעניינים לראשונה להזמין נהיגת התרשמות עם נציג המותג אל כל מקום שיבחרו - ביתם, מקום עבודתם או כל מקום אחר. בנוסף לכך, תוצע לראשונה נהיגת התנסות ארוכת טווח של 24 שעות עם רכבי MG, מתוך הרצון לאפשר ללקוחות להתנסות ברכב ולהתרשם ממנו בפרק זמן ארוך במהלך, להראותו לבני המשפחה ועוד. ולבסוף, תהליך ה-Mobile Generation יאפשר ללקוחות לראשונה לבצע רכישה מלאה, כולל אפיון הרכב (צבע, גרסאות וכו') ואף תשלום מלא באמצעות הסמארטפון או המחשב ובכל שעה ביממה.

  ה-MG-ZS הוא ה SUV הראשון מבית MG בישראל ומהווה סנונית ראשונה להיצע גדול של כלי רכב אשר יגיעו ממותג זה בשנים הקרובות. הדגם מייצג קפיצת מדרגה של ממש בהיצע המכוניות בסגמנט B-SUV בישראל ומהווה עידן חדש עבור המותג בהיבט העולמי בכלל והישראלי בפרט. הוא פונה אל שוק הרכב הצומח ביותר בישראל, רכבי הפנאי הקומפקטיים (B-SUV) ובעזרת ממדים נדיבים, אבזור עשיר מקורי ומחיר אטרקטיבי במיוחד, MG ZS צפוי להיות תחרותי מאוד בשוק הרכב בישראל.


  עיצוב- 
  MG-ZS החדש בעל נוכחות עיצובית ויוקרתית, חזית מרשימה ובעלת נוכחות עם גריל רחב, יחידות תאורת 'לד'. שטח החלונות גדול וחלק אחורי נאה עם יחידות תאורת 'לד' ופגוש בולט ומודגש. תא הנוסעים המרווח של ה-ZS MG ממשיך את הקו העיצובי היוקרתי, ברמת איכות גבוהה וירידה קפדנית לפרטים. חומרי הדיפון רכים ונעימים למגע, המושבים ברמת אבזורNET  מגיעים עם בד איכותי וברמת גימור: NET-UP המושבים דמוי עור, גלגל הגה מעוצב מצופה עור ובעל שליטה ובקרה על מערכת המולטימדיה ומציעים נוחות גבוהה גם בנסיעות ממושכות ומרחב המחיה נדיב במיוחד ביחס למקובל בקבוצה, הודות לבסיס גלגלים שנפרש על פני 258.5 ס"מ. פנים הרכב, מעוצב באופן מודרני כאשר במרכז הדשבורד ממוקם מסך מגע  למערכת מולטימדיה המציעה ממשק (MirrorLink) מלא וקישור לסמארטפון (Apple CarPlay). בנוסף מספר רב של תאי אכסון, נפח תא המטען 448 ליטר ועד 1,375 ליטר בעת קיפול שורת המושבים האחורית. בנוסף, גג שמש פנורמי על כל אורך הגג מלווה בווילון פנימי להצללה המאפשרים פתיחה והזזה חשמלית. כלי הרכב יוצעו במגוון של 5 צבעים ססגוניים ומושכים. 

  מנוע, תיבת הילוכים-  MG-ZS ישווק בישראל עם מנוע בנזין חדשני בעל שלוש בוכנות ונפח של 1.0 ליטר מוגדש טורבו. נתוניו עומדים על 111 כ"ס ב-5,200 סל"ד וכן 16.3 קג"מ שמתקבל ב-1,800 סל"ד. המנוע, משודך לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים מתוצרת AISIN ויחד הם מספקים תאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 12.3 שניות, מהירות מרבית של 180 קמ"ש וצריכת דלק במסלול נסיעה משולב של 15.9 ק"מ לליטר. הרכב, ישווק עם 5 שנות אחריות יצרן מקיפה ל-5 שנים או 150,000 ק"מ.

  בטיחות- מפרט הבטיחות בשתי רמות האבזור יכלול 6 כריות אוויר, נעילת דלתות אוטומטית מעל ל-15 קמ"ש ופתיחה במקרה של תאונה, עוגני איזופיקס, סיוע לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל צמיג ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.
  אבזור-
  MG-ZS משווק בשתי רמות גימור ואבזור. רמת ה-NET מציעה: תגבור חשמלי להגה בשלוש רמות עצמה (Urban, Normal, Dynamic), מראות חיצוניות חשמליות עם הפשרת אדים, חיישני חניה אחוריים, פנסי הארת יום (DRL) עם נורות 'לד', מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינץ' וארבעה רמקולים, דיבורית בלו-טות', מערכת Car Play לקישור הסמארטפון לצג ברכב, חיישני אורות אוטומטיים, גלגל הגה מצופה עור, מערכת תאורה אוטומטית Follow Me Home, מסילות סגסוגת בגג, חישוקי סגסוגת קלים במידה 17 אינץ' ועוד.

  לרמת גימור NET-UP מתווספת: מערכת שמע עם שישה רמקולים, מצלמת נסיעה לאחור עם הכוונה בהתאם לזווית הפניית גלגל ההגה, בקרת שיוט, גג שמש פנורמי נפתח עם וילון חשמלי, מושבים בציפוי דמוי עור, חישוקי סגסוגת קלים דו-גוניים ועוד.

  בטיחות- מפרט הבטיחות בשתי רמות האבזור יכלול 6 כריות אוויר, נעילת דלתות אוטומטית מעל ל-15 קמ"ש ופתיחה במקרה של תאונה, עוגני איזופיקס, סיוע לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל צמיג ומערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.

   

  מחירים MG-ZS:

  ברמת גימור NET: 99,999 ₪

  רמת גימור NET UP: 105,555 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד