מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה נירו פלאג-אין

  26/11/2018
  הגדל

  חברת טלקאר, יבואנית רכבי קיה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק דגם קיה נירו פלאג-אין היבריד: הקרוסאובר הפופולרי, עכשיו בגרסה היברידית נטענת עם צריכת דלק ופליטות מזהמים נמוכות במיוחד.

  עיצוב- קיה נירו פלאג-אין הייבריד משלב עיצוב קרוסאובר ייחודי עם חיסכון מרבי בדלק ופליטות מזהמים נמוכות במיוחד הודות לחטיבת הינע היברידית פלאג-אין חדשה ומתקדמת.


  מנוע והינע
   - הנירו פלאג-אין הייבריד ישווק כשהוא משלב מנוע 1.6 ליטר GDI(הזרקת בנזין ישירה) עם מארז סוללות ליתיום-יון פולימר בעל קיבול גבוה של 8.9 קווט"ש.  תוספת זו למערך דגמי הקרוסאובר ההיברידיים של קיה מפחיתה משמעותית את פליטות ה-CO2 אשר צונחות לרמה של 29 גרם/ק"מ. הרכב גם מציע טווח נסיעה חשמלי לחלוטין של כ 58 ק"מ עם אפס פליטות מזהמים. בלב חטיבת ההינע פלאג-אין החדשה של הנירו נמצא מארז סוללות ליתיום פולימר בעל קיבולת גבוהה של 8.9 קווט"ש. מארז הסוללות החדש משודך למנוע חשמלי חזק עם הספק של 44.5 קילוואט.

  הסוללה והמנוע החשמלי משודכים למנוע הבנזין 4 צילינדרים Kappa GDI 1.6ליטר החסכוני של קיה, המפיק בנפרד 105 כ"ס ומומנט של 15 קג"מ. ההספק והמומנט המשולבים של הנירו פלאג-אין הייבריד הם 141 כ"ס ו-27 קג"מ , המאפשרים לדגם החדש להאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 10.8 שניות.

  תיבת הילוכים- בנירו פלאג-אין,  תיבת הילוכים כפולת מצמד עם 6 הילוכים המוכרת מהנירו ההיברידית (6DCT), ומאפשרת לנהג החלפת הילוכים ידנית. תיבת ההילוכים, משודכת להתקן חשמלי המותקן על תיבת ההילוכים (TMED &ndash Transmission-Mounted Electric Device) שמאפשר להעביר במקביל את ההספקים המרביים הן של מנוע הבנזין והן של המנוע החשמלי דרך תיבת ההילוכים, תוך אובדן אנרגיה מינימלי.

  מידות- רוחק הסרנים הארוך יחסית שלו &ndash 2,700 מ', תורם למידות פנימיות נדיבות עבור כל יושבי הרכב, עם מרווח רגליים של עד 1,059 מ' ו-950 מ' ליושבים מלפנים ומאחור בהתאמה. המרכב, שרוחבו עומד על 1,805 מ'.

  בטיחות- הנירו החדש עם מבנה חזק במיוחד, מערכות מתקדמות שכוללות: חבילת DRiVE WISE הכוללת מערכות סיוע מתקדמות לנהג (ADAS). מערכות בטיחות מתקדמות, בלימת חירום אוטונומית (סיוע למניעת התנגשות מלפנים) בקרת שיוט חכמה, סיוע אקטיבי לשמירה על נתיב, והתראת ערנות הנהג.

  אבזור- הנירו פלאג אין, מצויד במסך מולטימדיה מקורי בגודל 7 אינץ', בדומה לקיים בדגם ההיברידי וכולל אפליקציות כגון WAZE , פנגו ורדיו אינטרנטי בנוסף לקישוריות Apple CarPlay ו Android Auto בנוסף, חלון גג נפתח חשמלי מגיע כסטנדרט בדגם הנירו פלאג אין היבריד ומאפשר כניסת אור לתא הנוסעים להעצמת חוויית הנסיעה. משטח טעינה אלחוטי בטכנולוגית QI משלים את חבילת האבזור המשודרגת.

  המחיר: 154,900 ₪  

   

  עבור לתוכן העמוד