מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אקליפס-קרוס מכונית השנה ביפן

  26/11/2018
  הגדל

  מיצובישי Cross  Eclipse זכתה בתחרות אוטו השנה RJC Car of the Year 2019 אשר נערכת ביפן ומנוהלת על ידי ועידת חוקרי הרכב והעיתונאים של יפן. 

  מדובר בזכייה ראשונה של מיצובישי משנת 2007 בו זכה דגם ה-i של החברה.בבחירת ה-Cross  Eclipse ציינו השופטים כי  "לא רק שה- Eclipse הינו רכבSUV קופה קומפקטי, מסוגנן  וחד, אלא גם יש לו ביצועי כביש איכותיים בשילוב יציבות גבוהה בעזרת מערכת ה- Super All-Wheel Control הייחודית. ביצועי הנהיגה מתאפשרים בזכות השילוב בין מנוע ה- 1.5 ליטר המצויד במגדש טורבו עם הזרקה ישירה ותיבת  8 הילוכים CVT כפולת המצמד".

  מכונית השנה ביפן נבחרה על ידי חברי RJC ממודלים יפניים שהושקו בשוק המקומי בין ה -1 בנובמבר 2017 ל-31 באוקטובר 2018. ועדת הבחירה בחרה ב -6 הדגמים הטובים ביותר ב-1 בנובמבר, ובהצבעה ב-13 נבחר Cross Eclipse כרכב השנה של שנת 2019.

  בישראל ה-Cross  Eclipse (שהינו ה- SUV הראשון של מיצובישי מתוך סדרה של רכבי פנאי-שטח חדשים אשר צפויים להיות מושקים עד שנת 2020)משווק ב- 4 רמות גימור ובמחיר התחלתי של 148,900 ₪ לדגם Intense. ה-Cross  Eclipse מציג כאמור ביצועים מעולים הודות למנוע 1.5 ל' חדשני המצויד במגדש טורבו מתקדם מבוקר אלקטרונית ותיבת הילוכים CVT חדשה יעילה ומתקדמת בעלת 8 יחסי העברהשילוב עוצמתי זה, מייצר נתוני הספק מרשימים, 163 כ"ס ומומנט של 25.4 קג"מ המושג כבר ב- 1800 סל"ד. ל-Cross  Eclipse נתון האצה של 9.3 שניות בזינוק מ-0 ל- 100 קמ"ש ומהירות מקסימלית של 200 קמ"שבנוסף ל-Cross  Eclipse אבזור עשיר כבר בדגם ה- Intense הכולל בין היתר מערכת מולטי-מדיה מקורית של היצרןמדובר במערכת  המשלבת גישה ל- Apple CarPlay ו Android Auto על גבי מסך צף חדשני בגודל אינץעם יכולת מעבר למערכת ה- Connected Car של כלמוביל עם ניווט WAZE ושלל אפליקציות נוספות. כמו כן כולל הרכב אבזור בטיחות אקטיבי הכולל כבר מדגם הבסיס FCM - nמערכת בלימה אוטונומית,LDW - מערכת התרעה על סטייה מנתיב ו- AHB - שליטה אוטומטית באורות גבוהים

  ה-Eclipse Cross זכה בציון מרבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק של ה-Euro NCAP ו-97% בהגנה על נוסעים מבוגרים, הציון הגבוה ביותר בקטגורית ה-Midsize SUV לשנת 2017.

   

   

  עבור לתוכן העמוד