מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי i-20 הושקה בישראל

  12/12/2018
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי השיקה את הדור החדש של ה-i20שיכלול   מנועים חדשים, מראה חדש צעיר ודינמי אבזור עשיר, ומערכות  בטיחות מתקדמות.

  מנוע הילוכים- ה-i20  מציע מנוע טורבו חדש בנפח 1.0 ליטר המשודך לתיבת DCT אוטומטית כפולת מצמד ובעלת 7 מהירויות. המנוע החדש ותיבת ההילוכים מעניקים ל- i20 ביצועי צריכת דלק משופרים אשר עומדים על  20 ק"מ לליטר בנהיגה משולבת.

  ביצועי מנוע- מנוע ה - 1 ליטר טורבו החדש אשר ישולב בכל הדגמים  מפיק 100 כ"ס ב- 4500 סל"ד ו- 17.5 קג"מ ב- 1500 סל"ד, מהירות מרבית של 182 קמ"ש. וזינוק מ- 0 ל- 100 ב- 11.4 שניות  (לעומת 13.6 שניות בדור הקודם). ערכי פליטה 114 ג/ק"מ.

  צריכת דלק- ביצועי צריכת הדלק השתפרו ועומדים על 4.2 ליטר ל- 100 ק"מ בנסיעה בינעירונית (21.7 קמ"ל), 5 ליטר ל- 100 ק"מ בנסיעה משולבת, ו- 5.6 ליטר ל- 100 ק"מ בנסיעה עירונית.

  בטיחות- ה- i20 החדשה מתחדשת באבזור בטיחות רב הכולל את מערכת ה- AEB- בלימה אוטונומית בעת חירום מערכת בטיחות פעילה ומתקדמת המתריעה לנהג על מצב חירום ובולמת באופן אוטומטי אם נדרש. באמצעות מצלמה קדמית, ה-AEB פועלת בשלושה שלבים. שלב ראשון מספקת אזהרה ויזואלית וקולית ראשונית לנהג. בשלב שני היא מתערב כדי לבלום אם יש סכנה של התנגשות. בשלב השלישי היא תפעיל כוח בלימה מקסימלי כדי למנוע התנגשות. בנוסף כוללת את מערכות ה- LKAS באמצעות זיהוי סימני הכביש מסייעת המערכת במניעת סטייה מקרית מהנתיב על ידי תיקון, היגוי והזזה אוטונומית של הגה הרכב כאשר מהירות הרכב הוא מעל 60 קמ"ש. HBA- מערכת המסייעת לזהות כלי רכב מתקרבים בלילה ויודעת באופן אוטומטי להחליף בין אורות גבוהים לרגילים. -DAA מערכת המתריעה על ערנות הנהג המערכת מנטרת את דפוסי הנהיגה כדי לסייע בזיהוי נהג עייף ולמנוע תאונות פוטנציאליות. המערכת מנתחת אותות רכב שונים, כגון זווית ההיגוי, מומנט ההיגוי, מיקום הרכב בנתיב ובזמן הנסיעה. בנוסף, הנהג יכול לשנות את הגדרת המשתמש לבחירת רגישות המערכת. אם המערכת מזהה דפוסי נהיגה של עייפות, היא תזהיר את הנהג באמצעות חיווי קולי והודעה על לוח התצוגה המסך. בנוסף, כוללת ה- i20 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת בקרת משיכה TCS, איתות בלימת חירום,ESS מערכת בלמים ABS+EBD, בקרת לחץ אוויר בצמיגים TPMS וחיישני חגורות לכל חמשת המושבים.

  רמות גימור- ה- i20 החדש אשר ישווק ב-3 גרסאות אבזור,,Prestige Supreme ו- Supreme Plus.

  אבזור- רמת הגימור הבסיסית שמיועדת לציי רכב ולחברות השכרה וליסינג קרויה Prime היא אינה כוללת את מערכות הבטיחות מקוריות בהם: בלימה אוטונומית, סטייה מנתיב אקטיבית, מערכת עירנות לנהג, החלפת אורות אוטומטית. פנסי חזית עוקבי פנייה, חיישני חנייה מאחור, תאורת יום עם פנסי לד ושמשות כהו. ברמה זו המחיר מוזל ב- 1000 ₪ אך ההנחה משמעותית.

  דגם ה- Prestige מגיע עם מערכת ה- Connected Car של כלמוביל עם ניווט WAZE ושלל אפליקציות נוספות,  דיבורית BT, מצלמה אחורית, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, 6 רמקולים, חלונות חשמל, נעילה מרכזית, מראות חשמל, גלגל הגה וידית הילוכים מצופים עור, מפתח שלט מקורי וחיישן אורות, פנסי איתות במראות, תאורת יום DRLLED, שמשות כהות, תאורת עזר בפניה, פנסי ערפל קדמיים וחיישני חניה אחוריים מקוריים עם כפתור נטרול.

  דגם ה- Supreme מקבל גם מראות מתקפלות באופן חשמלי, חיישן גשם, בקרת אקלים ו- ECM מראה מתכהה אוטומטית נגד סינוור. דגם ה- Supreme Plus יוצע עם גוון שחור בגג הרכב.


  מחירים ש"ח :

  96,900 - Prime

   

  Prestige- 97,900  

  Supreme- 104,900

  supreme Plus -107,900

   

  עבור לתוכן העמוד