מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מהפיכה בביטוח רכב

  19/02/2019
  הגדל

  חברת הביטוח AIG השיקה מוצר חדש בתחום ביטוחי הרכבAIG Low Cost, שמביא את מהפיכת הלואו קוסט מעולם התעופה והקמעונאות לתחום ביטוחי הרכב. החל מעכשיו, הלקוח הוא זה שיחליט מה הביטוח המקיף שלו מקיף, וכמה לשלם. המסלול שהושק, AIG Low Cost, הינו חלק מאסטרטגיית ביטוחי הרכב החדשה של החברה, בה היא מציעה ללקוחותיה לבחור בין 3 מסלולי ביטוח מקיף בעלי רמות כיסוי שונות ותמחור שונה בהתאם ל-  ,Low Cost  Classic ו-Premium.  

  שיטת המסלולים החדשה תאפשר ללקוח לבחור בין רמות כיסוי שונות. מסלול הלואו קוסט, יתאים בעיקר לנהגים ונהגות שאינם משתמשים הרבה ברכב, כן רוצים ביטוח מקיף, אבל אין להם צורך ברמת הכיסוי הגבוהה של חלק ממרכיבי הביטוח, כפי שמוצע היום.

  המחיר התחרותי של מסלול הלואו קוסט, נובע מהתאמת הכיסויים לצרכים האמיתיים של הלקוחות. AIG הבינו שחלק מהלקוחות לא זקוקים לרכב חילופי מידי למקום התאונה, או להשתתפות עצמית נמוכה.

  מחירי ביטוח מקיף Low Cost לדוגמה:

  קיה פיקנטו מודל 2016 - החל מ- 1,091 ₪ לביטוח מקיף Low Cost

  קיה ספורטאז' מודל 2016 - החל מ-  2,195 ₪ לביטוח מקיףLow Cost

  טויוטה קורולה מודל 2019 - החל מ- 1,985 ₪ לביטוח מקיףLow Cost

  סיאט איביזה מודל 2019 - החל מ- 1,886 ₪ לביטוח מקיףLow Cost

  מאזדה 3 מודל 2016 - החל מ- 2,125 ₪ לביטוח מקיף Low Cost

  ניסאן קשקאי מודל 2019 - החל מ- 1,727 ₪ לביטוח מקיףLow Cost

   

  שי פלדמן, מנכ"ל AIG: "לראשונה, מהפיכת ה- low cost, שהתחילה בעולם התעופה והמשיכה למגוון תחומים אחרים, מגיעה לעולם ביטוח הרכב. בעידן החדש, אנו מאמינים שזכות הבחירה חייבת להיות אצל הלקוח, והמחויבות שלנו כחברה היא לאפשר ללקוחות בחירה ויכולת התאמה רחבות ככל הניתן. לא כל הלקוחות זקוקים לאותם הפתרונות, וחשוב שיוכלו לבחור אילו פרמטרים הביטוח המקיף שלהם כולל".

  גיל שגיב, סמנכ"ל שיווק ודיגיטל AIG: "קונספט ה- Low Cost בביטוח הרכב נבחן על ידנו כבר מספר חודשים, בהם הבנו שהתאמה נכונה בין מוצר ולקוח לא תלויה רק במאפייני הלקוח אלא גם במאפייני המוצר. במקום להציע את אותו המוצר ללקוחות שונים, AIG Low Cost מאפשר ללקוחות שונים לרכוש מוצרים שונים, על פי העדפותיהם".

   

  עבור לתוכן העמוד