מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ריינג' רובר איווק חדש בישראל

  17/03/2019
  הגדל

  חברת המזרח, יבואנית  מותג היוקרה לנד רובר, השיקה בישראל את הדור החדש של רכב הפנאי המצליח שלה ה ריינג' רובר איווק. 

  האיווק, החדש משמר את ה DNA הייחודי של קודמו ומציג עיצוב מעודן יותר ומתוחכם יותר ברוח התקופה. דגמי האיווק החדשים, מצוידים בטכנולוגיות רבות בפנים הרכב ומחוצה לו, כך שטכנולוגיה עוטפת את הנהג ומעניקה לו חוויה ייחודית. האיווק החדש דומה במידותיו לקודמו אך הוא מבוסס על שילדת-מרכב חדשה לגמרי בארכיטקטורת PTA החדשה של היצרן.

  מנועים- לאיווק,  שלושה סוגי מנועים: בנזין בהספק של: 200 ו 250 כ"ס ומנוע דיזל המספק 180 כ"ס. המנועים ההיברידיים, מצוידים בטכנולוגיית MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle) המבוססת על שילוב סוללה חזקה בעלת V48 המאפשרת להניע את הרכב במהירויות נמוכות, להקטין פליטת מזהמים ולהגיע לחיסכון של כ - 6% בצריכת הדלק. מערכת ההנעה כפולה, עם בחירת מצבי נהיגה אוטומטית, המזהה את סוג השטח עליו נוהגים ומתאימה לו את מערכות הרכב.

  בטיחות- האיווק, מגיע עם חיישני חניה, חיישני גשם, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית.

  באיווק, מוצגת לראשונה בעולם טכנולוגית ה - Clear Sightהחדשנית של לנד רובר, המאפשרת להפוך את הבלתי נראה לנראה. מערכת: CLEAR SIGHT MIRROR מבוססת על מצלמה ומאפשרת קבלת תמונה של הנעשה מאחורי הרכב, גם כאשר שדה הראייה במראה הפנימית חסום. המראה הפנימית והמרכזית ברכב הופכת לתצוגת וידיאו המקרינה את המתרחש מאחורי הרכב באמצעות מצלמה הממוקמת בחלקו האחורי ומאפשרת לנהג לראות גם כשחלק משדה הראייה מוסתר במראה המרכזית על ידי מישהו גבוה היושב באוטו, או על ידי מטען החוסם את שדה הראייה. המערכת, מאפשרת בנוסף לקבל תמונה של הנעשה בחזית הרכב על ידי שלוש מצלמות בחזית ברכב טכנולוגיה המכונה "מכסה מנוע שקוף".

  אבזור- האבזור באיווק עשיר מרמת הבסיס וכולל בין היתר ריפודי עור מלא, כיסאות חשמליים תאורת LED, מראות צד מחוממות, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים מאחור, הנעה ללא מפתח, מערכת שני מסכי מגע קדמיים בטכנולוגיית TOUCH DUO PRO.

  מדגם S PLUS הרכב מצויד במערכת בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת תנועה חוצה מאחור, התרעת רכב בשטח מת ובלימה אוטונומית ממהירות גבוהה..

  מחירים:

  מחירי האיווק החדש דגם S מ-397,000 ₪ עם מנוע -200 כ"ס,

   448,000  ₪ לדגם S-PLUS עם מנוע -250 כ"ס או 180 כ"ס דיזל.

   

  עבור לתוכן העמוד