מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל יוצאת לדרך בקבוצת לובינסקי

  7/04/2019
  הגדל

  קבוצת לובינסקי המייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן DS ו-MGבישראל הודיעה כי לאחר קבלת האישורים מהממונה על ההגבלים העסקיים ומשרד התחבורה, הושלמה מלאכת העברת מותג אופל לידי קבוצת לובינסקי. מותג אופל הגרמני הותיק החוגג בשנת 2019 120 שנה לתחילת ייצור ושיווק, אשר נרכש לאחרונה על ידי קבוצת PSA, יצטרף למותגי פיג'ו, סיטרואן ו-DS המיובאים לישראל על ידי קבוצת לובינסקי מקבוצת PSA, לצד מותג הרכב הסיני MG המיובא מקבוצת SAIC.

  בדומה לנעשה באירופה ולהצלחה שזכה מותג אופל לאחר שנרכש על ידי קבוצת PSA, גם בישראל יעבוד המותג לפי הסטנדרטים הגבוהים של הקבוצה, החל מה-8 באפריל במתכונת הרצה עם ארבעה אולמות תצוגה, בחיפה, נצרת, ירושלים והאולם המרכזי בשורק.

  ב-1 במאי תעבור הקבוצה לפעילות שיווקית מלאה ובעתיד הקרוב יתווספו אולמות תצוגה חדשים נוספים. העברת המותג, מאז הודעת היצרן ב-20 בינואר ועד היום, נעשתה בשיתוף פעולה הדוק ומלא בין קבוצת שלמה לבין קבוצת לובינסקי, תוך מתן חשיבות גבוהה לשמירה על העברת מקל חלקה לטובת כל לקוחות אופל בישראל.

  קבוצת לובינסקי תעניק שירות לכל רכבי אופל בישראל בלא פחות מ-14 מרכזי שירות בפריסה ארצית:

  מנהל המותג, אמיר אורז'ל (41 נ+2), בעל תואר B.A בכלכלה וניהול, מונה לתפקיד מנהל מותג אופל בקבוצת לובינסקי, אמיר, לשעבר מנהל המכירות של חטיבת מרצדס בכלמוביל ואת מותגי פורשה, ג'יפ, קרייזלר וראם במכשירי תנועה.

  דני שביט מנכ"ל קבוצת לובינסקי: "אנו גאים ונרגשים לצרף את המותג אופל לבית המותגים של קבוצת לובינסקי הכולל 4 מותגי רכב, מותגי אופנועים, טרקטורונים, כלי רכב חשמליים, שמנים, מצברים וכו'. אני סמוך ובטוח ביכולתנו למצב את אופל כמותג גרמני מהמעלה הראשונה עם ליין מוצרים חדש שיגיע בשנים הקרובות, בזכות איכות המוצרים ואיכות הניהול והשירות של PSA ושל קבוצת לובינסקי שהוכחה בשנים האחרונות".

  דגמי אופל שיוצעו בשלב ראשון על ידי לובינסקי:

  אופל אדם - החל מ-89,990 ₪

  אופל אינסיגניה - החל מ-169,990 ₪

  אופל גרנדלנד X - החל מ-149,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד