מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  CAR2GO בחיפה

  17/04/2019
  הגדל

  חברת הרכב השיתופי CAR2GO מקבוצת שגריר, ממשיכה להרחיב את סל הפתרונות לנסיעה שיתופית בעיר חיפה, במטרה לייתר את הצורך ברכב פרטי צמוד. 

  החברה השיקה את שירות שיתוף רכבים לנסיעות בינוניות וארוכות בעיר ומחוץ לעיר, שירות "הלוך חזור" ("המודל האדום"), השירות מציע כרגע 9 רכבים (מיני ומשפחתיות) ועד לסוף השנה צפוי לגדול ל- 30 רכבים. בשירות זה לכל רכב, יש את החניה הקבועה והשמורה שלו וכל נסיעה מתחילה ומסתיימת באותו מקום חניה. החניות פזורות ברחבי העיר, והינן מושכרות באופן פרטי ע"יCAR2GO, מאנשים פרטים או מחניונים פרטים (ראו מטה רשימת כתובות בהן ניתן למצוא רכב בשירות). מדובר בשירות משלים, לפרויקט הרכב החשמלי השיתופי ("המודל הכחול") שהושק בנובמבר 2017, ומיועד לנסיעות קצרות בתוך העיר המבוסס על תשלום לפי דקות.

  גיל לייזר מנכ"ל CAR2GO מקבוצת שגריר ציין: "חברתCAR2GO פועלת למימוש החזון לשינוי פני התחבורה בישראל ולמאבק בבעלות על הרכב הפרטי. מיזמי התחבורה השיתופית בחיפה הינם חלק מסל פתרונות נגישים ומידיים לציבור הרחב שהביקוש אליהם רק הולך וגובר. מיזם הרכב החשמלי השיתופי לצד השירות החדש ולצד התחבורה הציבורית בעיר, נותן מענה מלא לאזרח להתנייד באופן קל ונוח וזול (בהשוואה להחזקת רכב פרטי באופן המייתר את הצורך ברכב הפרטי".

  לפרטים נוספים:

  https://www.car2go.co.il/city/חיפה/

   

  עבור לתוכן העמוד