מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אאודי A5 חדש

  30/04/2019
  הגדל

  חטיבת Audi, מבית צ'מפיון מוטורס, מעדכנת את היצע המנועים בדגם הקופה המשפחתי Audi A5, ומציעה רף כניסה אטרקטיבי חדש. מעתה יוצע מנוע ה-2.0 ליטר גם בהספק של 150 כ"ס, נוסף לגרסאות ה-190 כ"ס ו-245 כ"ס quattro.

  מנוע- הגרסה החדשה שתוצע בתצורת ה-Sportback (5 דלתות) מציעה את המנוע ה-2.0 המוכר של Audi בהספק של 150 כ"ס ומומנט מרבי של 27.5 קג"מ.. התאוצה מ- 0 ל-100 קמ"ש תתקבל בתוך 9.1 שניות, המהירות המרבית עומדת על 223 קמ"ש.

  אבזור- כמו שאר הדגמים במשפחת Audi, גם גרסה זו תציע אבזור עשיר כסטנדרט הכולל: מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם תמיכה לגב וזיכרון למושב הנהג, ריפוד עור משולב, דלת תא מטעם עם פתיחה וסגירה חשמלית, חבילת תאי אחסון, חלון גג פנוראמי, מערכת MMI Radio plus עם מסך 7", מחשב דרך צבעוני, ממשק BT, מערכת סאונד 3D של חברת  B&Oעם 20 רמקולים, מערכת בקרת אקלים אוטומטי מפוצלת ל-3 אזורי שליטה, מפתח חכם, בורר מצבי נהיגה &ndash Audi Drive Select, חישוקי 19", מראות צד מתכווננות, מתכהות ומתקפלות חשמלית עם חימום ופנסים קדמיים ואחוריים בטכנולוגיית LEDעם איתות דינאמי אחורי וחלונות אחוריים כהים.                  

  בטיחות-  Audi A5 משווקת עם מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט בהם: בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת ניטור מרחק מפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום, מערכת בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, מערכת לזיהוי שטח מת, מצלמה אחורית, חיישני חנייה קדמיים ואחוריים עם חיווי ויזואלי, מערכת High beam assist למניעת סנוור אוטומטי באור גבוה ו-6 כריות אוויר.

  מחיר: ה-Audi A5 בגרסה החדשה עם 150 כ"ס יחל ב-314,000 ₪ .

   

   

  עבור לתוכן העמוד