מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיטרואן ברלינגו חדש

  3/07/2019
  הגדל

  הברלינגו מתחדש בעיצוב, שיפור מידות וכושר העמסה. עם 3 מנועי טורבו דיזל 1.5 תיבת הילוכים ידנית ואוטומטית, מערכות בטיחות אדפטיביות, החל מ- 143,990 ₪.

  מנוע והילוכים - הברלינגו החדש מגיע מעתה יחידות הנעה חדשות ומתקדמות יותר שעומדות בתקני הזיהום המחמירים ביותר ומציעות כוח זמין לצד צריכת דלק נמוכה. המנועים בנפח 1.5 ליטר טורבו-דיזל 75 ו- 100 כ"ס המשודכים לתיבת הילוכים ידנית בת 5 הילוכים.  מנוע נוסף טורבו-דיזל 130 כ"ס משודך לתיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית 8 הילוכים.

  בטיחות- הברלינגו החדש כוללת מערכות בטיחות מתקדמות. כל רמת הגימור, עם 6 כריות אוויר. מערכות בטיחות מקוריות בלבד, חלקן אקטיביות כמו בדגמי הנוסעים המתקדמים של קבוצת PSA מתוך מטרה להציע הגנה טובה יותר לנוסעים לצד חיסכון בעלויות תיקון. בנוסף, מערכת המונעת הידרדרות בעליה. בין המערכות האקטיביות המצויות ברלינגו החדש:

  מערכת בלימת חירום אוטונומית - המערכת יודעת לזהות רכב או הולך רגל הנמצאים בנתיב הנסיעה של המכונית. במידה והנהג לא בולם בעצמו המערכת מתריעה ואז במקרה הצורך מפעילה את בלמי הרכב באופן עצמאי. מדובר במערכת שיכולה לצמצמם או למנוע תאונות ובכך לחסוך עוגמת נפש, הוצאות, ימי עבודה, וחשוב מכל פגיעה ביושבי הרכב או בבני אדם אחרים בסביבת המכונית.

  מערכת תיקון סטייה מנתיב - המערכת מתריעה בפני הנהג על מעבר נתיב לא מכוון. כאשר המערכת מזהה מעבר נתיב לא מתוכנן, בנוסף להתרעה בפני הנהג, מבצעת המערכת תיקון היגוי כדי לשמור את הרכב בגבולות הנתיב.  

  מחירים סיטרואן ברלינגו חדש:

  1.5  טורבו-דיזל 75 כ"ס ידני- 143,990 ₪ 

  1.5  טורבו-דיזל 100 כ"ס ידני- 144,990 ₪

  1.5 טורבו-דיזל 130 כ"ס אוטומטי - 149,990 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד