מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי איוניק חדש

  3/08/2019
  הגדל

  כלמוביל יונדאי השיקה בישראל את הדגם החדש המשפחתית ההיברידית הנמכרת בישראל האיוניק. הדגם מתחדש במערכת מולטימדיה מקורית מהיצרן, עיצוב עדכני ושיפור באיכות החומרים.

  עיצוב- האיוניק, עברה מתיחת פנים כאשר, העיצוב החיצוני זוכה לעדכון שתואם לקו היצרן. כונס האוויר טרפזי, פנסי חזית חדישים ושילוב של פנסי לד. בעיצוב הפנימי, בולטים החומרים האיכותיים ומסך המולטימדיה המקורי והרחב. 

  מנוע וביצועים - מנוע KAPPA GDI בנפח 1.6 ליטר, נותר ללא שינוי. הוא מספק 105 כ"ס ומומנט של 15 קג"מ. המנוע החשמלי מספק 43 כ"ס ומומנט של 17.3 קג"מ. ההספק המשולב של 141 כ"ס ומומנט של 27 קג"מ.

  תיבת הילוכים - אוטומטית עם 6 הילוכים כפול מצמדים DCTעם מצב ספורט ומצב חסכוני.

  בטיחות אקטיבית - מערכות בלימה מתקדמות לרבות מערכת לסיוע בבלימת חירום, מערכת בלימה אוטונומית, מערכת אדפטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה, מערכת בקרת יציבות ואחיזה, מערכת למניעת דרדור בעלייה, הגה כוח בתגבור חשמלי, ופנסי לד לתאורת יום.

  בטיחות פסיבית - 7 כריות אוויר, מנגנון לנטרול כרית נוסע. חגורות בטיחות עם קדם מותחן ומגבילי עומס, התראה קולית לאי חגירת נוסעים, התקני איזו פיקס לעגינת מושבי בטיחות לילדים.

  אבזור- האיוניק החדשה מגיעה מעתה עם מערכת מולטימדיה מקורית ומסך בגודל "8 כולל חיבורי   Android Auto  Appleו- Carplay המאפשרים לשקף את הטלפון כולל אפליקציית ניווטWAZE . מערכת המקורית אינה כוללת: אפל קארפליי, גלישה עצמית ואפליקציות כדוגמת Waze, Pango שהיו זמינות בדגם היוצא עם המערכת הישנה

  רמות גימור- האיוניק החדשה משווקת בשתי רמות גימור

  פרימיום - דגם זה יגיע מעתה גם עם בלם יד חשמלי הכולל פונקציית עמידה בפקקים Auto Hold ,מתגי שליטה TOUCHלמולטימדיה ומערכת המיזוג אויר, שמשות כהות מאחורPrivacy Glass וידיות העברת הילוכים מההגה. מחיר: 137,900 ₪ . התייקרות של 2,000 ₪.


  סופרים
   - הדגם  יגיע מעתה בנוסף לאבזור שברמת הפרימיום, עם חיישני חניה היקפיים קדמיים ואחוריים, תאורת LED קדמית ראשית ואחורית מלאה, מתגי שליטה TOUCH למולטימדיה ומערכת המיזוג אויר, שמשות כהות מאחור Privacy Glassוידיות העברת הילוכים מההגה. מחיר: 140,900 ₪.  התייקרות של 1,000 ₪.


  צבעים-
   האיוניק החדשה תשווק עם מגוון צבעים חיצוניים חדשים בהם: לבן, שחור, כסוף כהה, אפור מיטלי, אפור כהה, שמפניה וכחול.

  גווני הריפודים יהיו: שחור או אפור בהיר.

   

  עבור לתוכן העמוד