מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  "אדם" היא האורבנית חדשה מבית אופל

  12/07/2012
  הגדל

  אופל העולמית משיקה את דגם ה"אדם" ונכנסת לסגמנט המכוניות העירוניות (A-segment). למכונית החדשה יש  עיצוב נועז עם פוטנציאל להתאמה, ההופך כל מכונית מדגם זה לייחודית לחלוטין עבור הנוהג בה.

   

  מאפייני המבנה של ה"אדם" הינם: אורך כ-3.70 מטרים, רוחב 1.72 מטרים והיא בעלת שלוש דלתות. האדם מכילה בנחת ארבעה נוסעים. לשלדת הדגם בסיס גלגלים של 2,311 מ"מ וגודל הגלגלים נע בין 15" ל-18".

   

  האדם תוצע עם שלושה מנועי בנזין: 1.2 ליטר עם 70 כ"ס, 1.4 ליטר עם 87 כ"ס ו- 1.4 ליטר עם 100 כ"ס, יחד עם תיבת 5 הילוכים ידנית. מאוחר יותר יוצע גם דגם שיצוייד עם מנוע בנזין טורבו בהזרקה ישירה אשר לו תשודך תיבת הילוכים ידנית עם 6 הילוכים. כל המנועים יהיו זמינים גם עם תוית  EcoFlex לחיסכון בדלק.

   

  ברכב תשולב מערכת חדישה הכוללת את הטלפון החכם של הנוהג במכונית (אנדרואיד ואפל) ובכך תהפוך אפליקציות מבוססות אינטרנט לזמינות בתא הנהג. המערכת אוספת תוכן נבחר מהטלפון החכם, כולל תוכן המבוסס על יישומי אינטרנט כגון מערכת ניווט, ומציגה אותו על מסך מגע 7 אינץ', ברזולוציה גבוהה המספקת גישה מהירה ואינטואיטיבית.

   

  נרכב יגיע בשלושה דגמי עיצוב שונים: עיצוב ה-JAM  הלא שגרתי, עיצוב ה- GLAM האלגנטי ועיצוב ה- SLAM בעל המראה הספורטיבי. בהתאם לכך תתאפשר התאמה אישית בכל הנוגע לצבעים חיצוניים, לצבעי הגג (שלושה), לצבעי הפנים ולאלמנטים נוספים.
   
   

  עבור לתוכן העמוד