מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  תערוכת הרכב פרנקפורט 2019

  15/09/2019
  הגדל

  תערוכת המכוניות של פרנקפורט נפתחה בשבוע שעבר. ה- IAA הינה התערוכה הבינלאומית הגדולה בעולם, ומתקיימת זאת הפעם ב- 68. התערוכה מציגה לציבור ולחובבי המכוניות את כל החידושים והמגמות האחרונות בעולם הרכב. התערוכה מתקיימת במגרש הביתי לתעשיית הרכב הגרמנית המשמעותית ביבשת אירופה ונחשבת בכל העולם כמובילה ואיכותית. 

  השנה ההתמקדות היא בעתיד עולם הרכב, שצפוי להשתנות ממש בקרוב. בתערוכה שלל  השקות ומכוניות קונספט (רעיון עתידי) חשמליות ואוטונומיות ברמות שונות עם ובלי נהג. בשבועות הקרובים ייחשפו בכורות עולמיות המדגישות את החידושים של תעשיית הרכב. המוקד הפעם בכלי רכב התואמים לדרישה של תקני איכות סביבה. 

  תעשיית הרכב באירופה נערכת באופן בולט למעבר מחמיר יותר בדרישות התקנים לפליטת המזהמים מכלי הרכב. יצרן שלא יעמוד בדרישות ייקנס באופן משמעותי. הדרישות מחייבות לתכנן מחדש את מנועי הרכבים ולהסב אותם לשימוש עם תחליפי דלקים בהם חשמל, גז ומימן. הלחץ התעשייתי מביא לתוצאות מרשימות מצד כל יצרן שמציג את פתרונותיו כאן בפרנקפורט. 

  בתחום הבטיחות ניכר שילוב מערכות בטיחות חכמות ואוטונומיות ברמות סיוע שונות לנהגים. היצרנים מתמקדים בתכנון ועיצוב חדשני למכונית העתידית, תוך מחשבה על המעבר לעידן האוטונומי. דגש רב ניתן לניידות חשמלית ולמכוניות מחוברות תקשורתית אחת עם השנייה. 

  בתערוכה ניכרים הקשרים העסקיים שנוצרו בין תעשיית הרכב העולמית לבין ענקי הטכנולוגיה והתקשורת שבשיתוף פעולה משלימים את הפאזל של מכוניות העתיד. הפעם, נעדרו מהתערוכה משתתפות קבועות כ- פיג'ו, סיטרואן, מאזדה, קיה, ניסאן וסוזוקי. כמיליון מבקרים צפויים לפקוד את מרכז הירידים ה-"מסה" של פרנקפורט בימי התערוכה ולפגוש שם 994 מציגים מ- 39 מדינות.

   

  עבור לתוכן העמוד