מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה היברידית מייבוא מקביל

  20/12/2019
  הגדל

  חברת באדג'ט ישראל, החלה במכירה של רכבי  טויוטה קורולה חדשים, מדגם STYLE. מדובר בקורולה ההיברידית שמגיעה לישראל בייבוא מקהיל ע"י חברת "אוטו-מקס", שתימכר בהוזלה של - 10,000 ₪ פחות  מהקורולה המקבילה של היבואן בישראל  יוניון מוטורס. הקורולה תשווק ברמת גימור SENSE שעלותה לצרכן 134,900 ש"ח רכבי הקורולה בבאדג'ט ימכרו רק ב- 124,900 ₪  לא כולל אגרת רישוי.

  בניגוד למקובל במכירת רכבי 0 ק"מ ללקוחות פרטיים, במקרה זה הרכבים  ירשמו על שם הלקוח הסופי מיד עם הרכישה ללא העברת יד נוספת, הרכב יירשם כבעלות פרטית. כל זה ללא רישום הערת ליסינג  (השכרה החכר). ניתן יהיה  לרשום אותו כשנתון 2020  ובכך לשריין את המחיר מבלי להסתכן בהעלאת המחירים שצפויה בינואר (אספקת הרכב תבוצע בינואר 2020 ) לצד אחריות זהה לאחריות של היבואן הרשמי. בשלב זה מדובר ב "מכירה מוקדמת" של 10 יחידות . הרכבים יישווקו בצבעי לבן, כסף ואפור פלדה.  

  ירון בר- משנה למנכ"ל באדג'ט: "קניית רכב חדש מחברת ליסינג לרוב כדאית כאשר קיים פער הנחה מול מחירון היבואן הרשמי גדול מספיק.  הסיבה לכך נבעה בעיקר משני שיקולים מסחריים: העברת יד נוספת, לאור העובדה שהלקוח היה רוכש את הרכב כיד שניה, ורישום הרכב כרכב חברה או ליסינג.  כעת מששני השיקולים הללו הוסרו, למעשה העסקה דומה לרכישה מיבואן רשמי רק עם תג מחיר נמוך יותר. 

  התחלנו במכירה מוקדמת של רכבי קורולה היברידית ללקוחות פרטיים, אולם אנחנו מאמינים שבשנה הקרובה נרכוש מאות רכבים דומים שייכנסו לצי הליסינג וההשכרה שלנו". 

  חברת באדג'ט הינה חברה בינלאומית עם 22 סניפי שרות בארץ המעניקה מגוון אפשרויות להשכרת רכב ללקוחות פרטיים ועסקיים, ליסינג, מכירת רכב והשכרת רכב בחו"ל במגוון רחב של תכניות עפ"י צרכי הלקוח.


   

   

  עבור לתוכן העמוד