מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קאדילק XT5 מותח פנים

  22/01/2020
  הגדל

  קבוצת UMI יבואנית, קאדילק, החלה בשיווק מתיחת הפנים של רכב ה- SUV קאדילק XT5.

  XT5 הינו רכב הפנאי של קאדילק הושק לראשונה בישראל ב- 2016, הוביל את מכירות המותג בישראל והוא חלק עיקרי מהצמיחה של קאדילק. עיקרי החידושים, מתאפיינים בעיצוב חדיש, מגוון מערכות בטיחות מתקדמות  ותיבת הילוכים אוטומטית חדשה. בנוסף חל שינוי ברמות הגימור. 

  מנוע והילוכים- ה- XT5 מצויד במנוע 6V בנפח 3.6 ליטר בהספק של 310 כ"ס. ומומנט עוצמתי של 37.3 קג"מ. המנוע, מתחדש במספר אלמנטים ומערכות טכנולוגיות חדשות מבית GM . תיבת ההילוכים אוטומטית עם 9 הילוכים לעומת 8 הילוכים בדגם הקודם. בנוסף מערכת טיפטרוניק להעברת הילוכים ידנית, עם שליטה באמצעות ידית אלקטרונית.

  בטיחות- תחום הבטיחות עשיר וכולל: 7  כריות אוויר, מערכת התראה מפני התנגשות חזיתית, מערכת התראה לזיהוי הולכי רגל כולל בלימה אוטומטית, התראה לזיהוי הולכי רגל בנסיעה לאחור, בלימת חירום אוטונומית בטווח מהירות מלא, מערכת התרעה אקטיבית למניעת סטייה מנתיב, בקרת שיוט אלקטרונית אדפטיבית, שליטה אוטומטית על אורות גבוהים, התרעה על תנועה חוצה מאחור בעת נסיעה לאחור, התראה במראות צד על זיהוי "שטח מת" בצידי הרכב, התראה על הימצאות ילד/ה במושב האחורי, מצלמת מראה HD כאשר, בלחיצת כפתור המראה הופכת לצג המקרין את הסביבה האחורית באיכות גבוהה ומגדילה ב 300% את הנראות מאחורי הרכב, כולל כוונון ה-ZOOM וזווית הצילום, התראות בטיחות ניתנות לבחירה ע"י רטט במושב צד ימין/שמאל או שניהם או ע"י צליל התראה, סייעני חנייה קדמיים ואחוריים עם אפשרות לחנייה אוטומטית כולל בלימה אוטומטית תוך שימוש בידית הילוכים בלבד בזמן החניה.

  אבזור- קאדילק - XT5, מוביל את מכירות המותג בישראל בשנים האחרונות בזכות חבילה מוצרים מצוינת שכוללת אבזור עשיר, במחיר תחרותי ביחס לסגמנט. במסגרת מתיחת הפנים, תתווסף רמת הגימור ספורט שתחליף את רמת הגימור פרימיום, וכעת ישווק הרכב בשתי רמות גימור מאובזרות במיוחד, פרימיום לוקשרי וספורט.

  אבזור חדש שישווק בשתי רמות הגימור כולל: מצלמת מראה כולל שוטף מצלמה, מצלמת 360 מעלות (מעוף ציפור), התראה על הולכי רגל מאחור, מרכז מידע לנהג על גבי מסך "8 (דגם יוצא 5.7), פתיחה חשמלית לתא מטען עם הרגל, מערכת CUE מהדור החדש הכוללת פרסונליזציה לנהגים שונים וחיישן NFC (חיבור מהיר של הנייד לרכב בקרבה בלבד). בנוסף, תצוגה עילית מוקרנת על שמשה קדמית, בקרים רוטורים הממוקמים בקונסולה בין המושבים הקדמיים ומאפשרים שליטה על מערכת המולטימדיה ושקעי USB C .

  רמת הגימור ספורט כוללת בנוסף: AWD, מסילות גגון שחורות, ידיות דלתות צבע הרכב, גריל קדמי בעיצוב שונה, פנסים אחוריים שקופים, פסי קישוט סביב חלונות הצד בצבע שחור, חלק תחתון של פגוש אחורי בצבע שחור.

  מחירים:

  פרימיום לקשרי- 349,999 ₪  

  ספורט- :389,999 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד