מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אוטומוטור 2020

  17/03/2020
  הגדל

  אירוע הרכב של ישראל מציין 32 שנות פעילות והשנה בשל משבר הקורונה לא ייערך בחול המועד פסח. המועד החדש - 18 עד 21 ביולי בגני התערוכה אקספו תל אביב.

  משבר הקורונה מביא איתו גם משבר עמוק בשוק הבידור הישראלי כאשר כל המופעים והפעילות התרבותית לחודשים הקרובים מבוטלים. בהנהלת אירוע הרכב של ישראלאוטומוטור 2020 החליטו לא לבטל את האירוע שאמור להתקיים בחול המועד פסח זו השנה ה-32 ברציפות, אלא לדחות אותו לחופשת הקיץ והוא יתקיים ב-18 עד ה-21 ביולי

  אוטומוטור 2020 ייצא לדרך ב-18 ביולי ותימשך ארבעה ימים. לצד מכוניות יוקרה וחידושים טכנולוגיים מעולם הרכב, מופעי אקסטרים ופעלולים, תוצג באולם של כ-2,000 מ"ר לראשונה בישראל תערוכת "מסע בזמן המוטורי", לקהל שיבקר צפויה חוויה כאשר כל עשור יאופיין בעיצוב ייחודי על פי רוח התקופה. לדוגמה, ניו יורק של 1910, לונדון של 1930, פריז של 1950 וכן הלאה, עם כלי הרכב שיוצרו באותם עשורים והכל באווירה ובלבוש אופנתי שמותאם לתקופות השונות.

  לדברי דורון גילר, מנכ"ל רבמוטורמפיקת אוטומוטור: "בעצה אחת עם כל הספקים והמציגים באירוע, החלטנו לדחות את האירוע לקיץ הקרוב ולהמשיך במסורת שנמשכת כבר 32 שנים. לאורך כל שנות אוטומוטור חווינו גם רגעים קשים מאלה אשר אנו חווים היום, אבל מעולם לא ביטלנו וכך גם הפעם. באירוע השנה הושקעו כ-9.8 מיליון שקלים ולקהל מצפה חוויה שכמוה עוד לא היתה. אני מאחל לכולנו בריאות טובה וניפגש בקיץ אחרי הקורונה".

   

   

   

  האתר הרשמי של התערוכה:

   www.ravmotor.co.il

   

  עבור לתוכן העמוד