מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קאדילק XT5 חדש

  17/03/2020
  הגדל

  קבוצת UMI יבואנית קאדילק החלה בשיווק רמת גימור נוספת בעלת מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטר לקאדילק XT5 .

  ל- XT5 שמוביל את מכירות המותג בישראל הושקה לאחרונה מתיחת פנים, וכעת, ביחד עם ה-XT4 לקאדילק שני רכבי SUV חדשים שמציגים את פסגת הטכנולוגיה של תעשיית הרכב האמריקאית. אל הדגמים הללו יצטרף בהמשך XT6 בעל 7 מקומות וביחד ייצרו ליין דגמי רכבי SUV רחב.  כעת ישווק ה- XT5 בשלוש רמות גימור:

  מנוע- רמת הגימור  PREMIUM LUXURY 2.0מצוידת במנוע טורבו בנפח 2.0 ליטר, בהספק של 237 כ"ס ו- 37.3 קג"מ שמגיע כבר ב- 1500 סל"ד. כמו ביתר הגרסאות, גם מנוע הטורבו מצויד במערכת אקטיבית לניהול צריכת דלק המנתקת שני צילינדרים בעת נסיעה רגועה.

  בטיחות- ב- XT5 כל רמות הגימור מאובזרות במיטב הטכנולוגיה של GM וכוללות את כל אביזרי הבטיחות האקטיבית והפסיבית של המותג. מערכת התראה מפני התנגשות חזיתית, כולל אינדיקציה על המרחק בזמן מהרכב מלפנים, מערכת התראה לזיהוי הולכי רגל כולל בלימה אוטומטית, התראה לזיהוי הולכי רגל בנסיעה לאחור, בלימת חירום אוטונומית מ-4 קמ"ש וגילוי ממרחק 60 מטר, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, התראה על סטייה מנתיב, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב מערכת בקרת שיוט אלקטרונית אדפטיבי ועוד.

  חלק מאבזור שישווק בכל רמות הגימור:

  אבזור- ב- XT5 , מצלמת מראה כולל שוטף מצלמה, מצלמת 360 מעלות (מעוף ציפור), התראה על הולכי רגל מאחור, מרכז מידע לנהג על גבי מסך "8 , פתיחה חשמלית לתא מטען עם הרגל, מערכת CUE מהדור החדש הכוללת פרסונליזציה לנהגים שונים וחיישן NFCחיבור מהיר של הנייד לרכב בקרבה בלבד. בנוסף, תצוגה עילית מוקרנת על שמשה קדמית, בקרים רוטורים הממוקמים בקונסולה בין המושבים הקדמיים ומאפשרים שליטה על מערכת המולטימדיה ושקעי USB C .

  מחירים:

  PREMIUM LUXURY 2.0  - 329,990 ₪

  PREMIUM LUXURY 3.6  - 349,990 ₪

  SPORT -    389,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד