מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יאנגו משיקה שרות משלוחים

  26/03/2020
  הגדל

  לאור המצב ובהתאם להנחיות משרד הבריאות אשר פורסמו בימים האחרונים, המבקשות מאזרחי ישראל להישאר בבתים ולהימנע מביקורי בית או נסיעות שאינן הכרחיות, החליטו בשירות Yango לעזור הן לנהגים והן ללקוחות להתמודד עם הסיטואציה המורכבת. צילום: ערן אביטל

  שירות המשלוחים, אשר זמין לכל המשתמשים תחת תכנית Fix, יאפשר משלוח של חבילות בגדלים סבירים בין אם מדובר במזון, בגדים, תרופות או כל חבילה אחרת אותה יבחרו הלקוחות לשלוח בכפוף לתנאי השירות והחוקים החלים. החבילה תיאסף מכניסת הבניין של השולח ותימסר בכניסת הבניין של המקבל, אשר יכול גם לקבל התראה אודות המשלוח ומסלולו. השירות יתבצע על ידי נהגי המונית אשר עובדים עם Yango באופן קבוע. הנהגים אשר יספקו את השירות קיבלו הדרכה מיוחדת לטיפול במשלוחים, וכמו כן הדרכה לנקיטת אמצעי זהירות עקב התפרצות נגיף הקורונה כך שהחבילות יתקבלו וישולחו ללא מגע פיזי מצד הנהג. בנוסף, לא תתבצע "החלפת כספים" פיזית, זאת מכיוון שניהול השירות והתשלומים יעשו כולם מראש באמצעות האפליקציה בלבד. 

  שירות המשלוחים של Yango מטפל בשליחויות של חבילות ומטענים קטנים וגדולים תוך הצגת מחיר סופי ידוע מראש. בשונה משרותי שילוח אחרים, השירות יספק שירות משלוח מידי לו זקוקים אנשים רבים בימים אלו, ובכלל. השירות פועל באזורי הפריסה של Yango הכוללים את אזור גוש דן, חיפה, באר שבע, אשדוד ואשקלון, והוא זמין ללקוחות פרטיים בלבד. השירות מתוכנן להתרחב בעתיד אף ללקוחות עסקיים (b2b), לשירותי שליחויות מדלת-לדלת ומשלוחים מחנויות.

  Yango (המוכרת גם כ-Yandex.Taxi) הינה אפליקצייה המחברת בין נוסעים למוניות הזמינות לנסיעה. השירות הושק בישראל בדצמבר 2018 בשיתוף עם תחנות מוניות מקומיות. מאז השקתה לפני כשנה וחצי, הטמיעה Yango שירותים ומוצרים רבים כגון מחיר נסיעה סופי ידוע מראש (תכנית Fix), הזמנת מס' נסיעות במקביל ועוד. כמו כן, הרחיבה Yango את פריסת השירות למרבית האזורים המאוכלסים בישראל. לאחרונה השיקה Yango את שירות הנסיעות העסקיות (b2b) בישראל ובנוסף החלה להציע לנהגים בעלי רישיון שאינם עובדים עם תחנה את האפשרות לעבודה ישירה עם השירות. בחודש פברואר השנה, הודיעה Yandex.Taxi באופן רשמי כי עסקי הזמנת הנסיעות שלה רווחיים גלובלאלית כולל כל העלויות מאז רבעון 4, 2018 על בסיס שנתי. כיום, Yango פועלת ברחבי אירופה, מרכז אסיה, המזרח התיכון ואפריקה במדינות כמו רוסיה ומדינות נוספות בחבר העמים, גאורגיה, המדינות הבלטיות, רומניה, פינלנד, סרביה, גאנה וחוף השנהב. אפליקציית Yango זמינה בשפות רבות כמו עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית ועוד.

  אפליקציית Yango זמינה להורדה חינמית באנדרואיד וב- IOS.

  עבור לתוכן העמוד