מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אלבר תרכוש מכוניות משומשות מהציבור

  13/08/2012
  הגדל

  מהלך חדש בשוק הליסינג: 'אלבר' תציע לציבור לרכוש ממנו את המכוניות המשומשות שברשותו. המהלך נועד להתגבר על מחסור במכוניות משומשות במגרשי החברה, עקב ביקוש גובר לרכישת רכב משומש מהחברה. רכישת מכונית משומשת באמצעות אלבר, אינה מחייבת את הלקוח בביצוע עסקת טרייד אין. העסקה מיועדת לכלי רכב מכל השנתונים.

   

  היוזמה החדשה נועדה לסייע לחברה להגדיל ולגוון את היצע הרכבים המשומשים במגרשיה ולאפשר למוכרים שאינם מעוניינים להתמודד עם הליך מכירת רכביהם בשוק היד השנייה, לבצע עסקה מהירה ופשוטה.

   

  החידוש המשמעותי במהלך של אלבר נובע מכך שמוכרי המכוניות המשומשות לא יידרשו במסגרת עסקת מכירת הרכב לבצע עסקת טרייד-אין, כתנאי לרכישת הרכב על ידי 'אלבר', אלא יוכלו לקבל במקום זאת הצעת רכש. אם הסכום שיוצע להם יתאים לצרכיהם, הם יוכלו לבצע עסקה בו במקום, לאחר שרכבם יעבור בהצלחה בדיקה יסודית במכון מורשה על מנת לעמוד על מצבו הפיזי והמכאני. כל כלי הרכב שייקלטו על ידי אלבר, יעברו הליך השבחה ממושך באמצעות אנשי המקצוע של החברה, בטרם יוצגו למכירה לציבור הרחב. כמו כן, תעניק 'אלבר' לרוכשים אחריות מקיפה על והמנוע כלי הרכב שימכרו למשך שנה, וגם שירותים משלימים לרכב כמו מימון, טרייד-אין, ביטוח, מכירת אמצעי מולטימדיה ועוד.

  ינון עמית, מנכ"ל 'אלבר', אומר: "ברור לי כי היוזמה החדשה מביאה עמה בשורה שונה לשוק הרכב בישראל. אנו סבורים כי קיים צורך אמיתי בגוף אמין, בעל פריסה ארצית שיציע פתרון פשוט, קל ומהיר לרכישת כלי רכב מהציבור. פתרונות כאלו מקובלים מאוד בארה"ב ומערב אירופה ואני מאמין שיהיה ביקוש לשירות גם בישראל. באמצעות מהלך זה אנו מבקשים להגדיל משמעותית את היצע כלי הרכב המצוי במגרשי החברה. יש לציין כי בשבועות הקרובים תפתח 'אלבר' את סניף המכירה ה-40 בארץ, ויש לנו עניין שמגרשי המכוניות של החברה הפרושים בכל רחבי הארץ, יוכלו להציע מגוון גדול, רחב ואיכותי לציבור הקונים".

  עבור לתוכן העמוד