מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מאזדה 2 החדשה בישראל

  1/10/2020
  הגדל

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה, השיקה את מאזדה 2 החדשה, אשר ממשיכה להטמיע את תפיסת הפרמיום של היצרנית.

  עיצוב- העיצוב החיצוני דובר את שפה העיצוב העדכנית של מאזדה, עם נגיעות מעצב חכמות יוצר מראה רחב יותר, מדגיש את מרכז הכובד הנמוך ומבליט את האופי הייחודי והדינאמי ורמת האיכות הגבוהה שיש ל- מאזדה 2 בתוך קבוצת הסופר-מיני.

  עיצוב הפנים מאמץ את השימוש בחומרים הטובים ביותר שיש ומאזן בין האופי הצעיר והנמרץ של המכונית לבין חלל פנים מהודר ואיכותי. רחוק מאוד ממכונית קטנה וסגפנית, הרבה יותר מתאימה לטעם ולאורח החיים שלנו כיום.

  מנוע- למאזדה 2, מנוע בנזין מתקדם מסדרת סקאי אקטיב בנפח 1.5ל' המפיק 116 כ"ס ומומנט של 14.7 קג"מ. תיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים מאפשרת תאוצות נמרצות כמו גם שיוט מהיר וחסכונית בסל"ד נמוך. הביצועים עם תאוצה ב- 10.3 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 188 קמ"ש. צריכת הדלק בממוצע של 16.1 ק"מ לליטר.  רמות פליטה בדרגה 4.

  בטיחות- במאזדה 2 מערך בטיחות אקטיבי עדכני שכולל: בקרת יציבות ובקרת משיכההתראה על סטייה מנתיבבלימת חירום עירונית עד 80 קמ"ש הכוללת התראה ובלימה בפני הולכי רגל ובשעות החשיכהבלימת חירום עירונית בנסיעה לאחורניטור שטחים מתיםניטור תנועה חוצה מאחור מערכת התראה בפני תאונות דרכים בהתקנה מקומיתבנוסף חיישני חניה, חיישני אורות וגשם, בקרת שיוט, ומצלמת חניה.

  אבזור- מאזדה 2 אחת ממכוניות הסופר-מיני המאובזרות ביותר בקטגוריה והראשונה שהציעה תוספות יוקרתיות כגון ריפודי עור או מערך מולטימדיה מקורי בעברית.

  מאזדה 2 תמשיך להציע חבילה אבזור עשירה כבר מרמת הגימור הסטנדרטית, יחד עם פרטי אבזור חדשים המופיעים לראשונה בעדכון זה. הדגם ישווק בישראל בשלוש רמות אבזור:

  Dynamic: הכוללת מערך בטיחות אקטיבי עם בלימת חירום אוטונומית והתראת סטייה מנתיב, חישוקי סגסוגת 15 אינץ', פנסי LED, הגה וידית הילוכים עם גימור עור, קיפול מראות חשמלי, חיישני אורות וגשם, כפתור התנעה, בקרת שיוט, בקרת אקלים, מצלמת חניה, מולטימדיה 7 אינץ' עם תאימות Apple CarPlay / Android Auto ומצלמה לנסיעה לאחור.

  Elegant: הכוללת בנוסף: חותמת תאורה LED בפנסים הקדמיים, חישוקי 16 אינץ', שמשות אחוריות כהות, שבכה קדמית בשחור מבריק, גימורי כרום קדמיים ואחוריים בתחתית הפגושים, אנטנת כריש, ריפודי בד מהודרים בגוון כחול כהה, דיפון דמוי עור כחול לדשבורד ופקדי העברת הילוכים מגלגל ההגה.

  Pure White: הכוללת בנוסף כניסה ללא מפתח, חיישני חניה, התראה וסיוע בבלימה בנסיעה לאחור, ניטור שטחים מתים ותנועה צולבת מאחור, ריפודי עור לבנים, גימור סוויד לדשבורד ולדיפוני הדלתות.

  מחירים ₪:

  Dynamic : 107,000

  Elegant: 110,500

  Pure White: 115,500 

   

   

  עבור לתוכן העמוד