מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  המותג IONIQ מוביל לעידן הרכבים החשמליים של יונדאי

  8/01/2021
  הגדל

  קבוצת יונדאי מוטורס, הודיעה לאחרונה כי הקבוצה שואפת למכור מיליון יחידות של רכבים חשמליים ולקחת נתח שוק של 10% כדי להיות מובילה בתחום ההנעה החשמלית  ה- EV העולמי עד שנת 2025.

  במסגרת "אסטרטגית 2025", חברת יונדאי מוטורס שמה לה למטרה להפוך ליצרנית הרכב השלישית בגודלה בעולם של כלי רכב ידידותיים לסביבה, ומכירת כ- מיליון רכבים חשמליים עד שנת 2025, כ- 560,000 מכירות של רכבי  BEV . היצרנית רואה במותג IONIQ כמוביל בתחום הרכבים החשמליים. המותג IONIQ המוקדש לדגמי EV מחזק את המחויבות של החברה לניידות נקייה ומשקפת את השינוי המתמשך שלה כספקית פתרונות ניידות חכמה עם פתרונות של פליטת אפס מזהמים. יונדאי תציג שלושה דגמי IONIQ EV חדשניים בארבע השנים הקרובות:

  IONIQ- 5     רכב סופר מיני בינוני במבנה  CUV שיושק ב- 2021

  IONIQ- 6 רכב משפחתי במבנה סדאן שיושק ב- 2022

  IONIQ- 7רכב פנאי גדול במבנה  SUV שיושק ב- 2024

  יונדאי מוטור תנצל את הידע הרב שלה שמוביל בתעשיית הרכב החשמלי כדי להציג שלושה דגמים ייעודיים חדשים בארבע השנים הבאות. יצירת המותג IONIQ היא בתגובה לביקוש השוק הגדל במהירות ומאיצה את התוכנית של יונדאי להוביל את שוק ה- EV העולמי.

  יונדאי תשיק מגוון של רכבי EV בעלי שם מספרי תחת המותג החדש איוניק בשילוב מספרים אי זוגיים.  העיצוב החיצוני מאופיין בצללית האווירודינמית בפרופורציות מושלמות. לעיצוב רכבי IONIQ יהיה נושא משותף של 'ערך נצחי'. הרכבים יהיו בהשראת דגמי העבר, אך הם יהוו גשר מהעבר לעתיד.

  כל דגמי המותג IONIQ יתבססו על פלטפורמה אלקטרונית גלובלית חשמלית, המכונה E-GMP,   שתאפשר יכולת טעינה מהירה וטווח נסיעה רב. הפלטפורמה הייעודית ל- EV תאפשר ליונדאי לדמיין מחדש את פנים הרכב כ"מרחב ותכנון חכם עם מושבים מתכווננים באופן ייחודי, קישוריות אלחוטית ותכונות ייחודיות כמו תא כפפות המעוצב כמגירות. העיצוב הארגונומי יסייע לנוחות הנוסעים.

   


  עבור לתוכן העמוד