מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה קרניבל חדש בישראל

  30/04/2021
  הגדל
  הקיה קרניבל החדש, דור רביעי לדגם הפופולרי, מספק חוויית נסיעה מיטבית הודות לחדשנות המוצרית, הפונקציונליות והעיצוב המתקדם. הקרניבל, המבוסס על פלטפורמת   GUVהחדשה של קיה(הוא מיניוואן מעודן, מרווח ומרובה יכולות יותר מתמיד, אשר מציע מרחב ויעילות גדולים יותר מאשר קודמיו ויותר מכל המתחרים בקטגוריה.

  עיצוב- בתור ספינת הדגל של הרכבים הגדולים של קיה, הקרניבל החדש מייצג אבולוציה עיצובית בהשראת דגמי ה SUV. כתוצאה מכך הוא מביא נוכחות חזקה ומסוגננת יותר לפלח המיניוואן בהשוואה לדגם היוצא, הוא מציג שלוחה קדמית קצרה יותר, כשבסיס עמוד A מוסט לאחור כדי ליצור מכסה מנוע ארוך יותר. בסיס הגלגלים המוגדל תורם למרחב גדול יותר ברחבי תא הנוסעים. בחזית, עיצוב "אף הנמר" החדש משתרע לכל רוחב הרכב, ומשלב תאורת יום LED, פנסים ראשיים LED והשבכה הקדמית, כדי להעניק לקרניבל החדש מראה עדכני עם חתימת תאורה ייחודית. מאחור, עיצוב הקרניבל הוא בעל מבנה מוצק ורחב המודגש על ידי פס תאורה לכל רוחב הרכב. תא הנוסעים של הקיה קרניבל החדש מעניק סביבה נוחה. החלל הפנימי מכיל חומרים  איכותיים ובעיצוב תא נוסעים עתידני. בדגם הפרימיום, קיים בורר ייעודי להחלפת הילוכים אלקטרונית (shift-by-wire) ממוקם בבסיס הקונסולה המרכזית, מאפשר תפעול נוח וטבעי. לוח מחוונים דיגיטלי והמתקדם ביותר של קיה  בגודל 12.3 אינץ' ואת צג המגע בגודל 12.3 אינץ' של מערכת המידע, הבידור והניווט תחת מעטה אחוד.

  מידות- הקרניבל נהנה מבסיס גלגלים ארוך יותר ב-30 מ"מ (3,090 מ') לעומת הדגם היוצא, ומרכב רחב יותר (עד 1,995 מ' ), המשפרים את השימושיות. האורך הכללי של הקרניבל החדש גדל ב-40 מ"מ ל-5,155 מ', עם שלוחה אחורית ארוכה יותר ב-30 מ"מ (עד 1,130 מ' ), המייצרת מרחב גדול יותר עבור יושבי השורה השלישית וזאת לצד מרחב המטען שהוא הטוב ביותר בקבוצה. דלת עורפית חשמלית ודלתות הזזה צדיות אחוריות חשמליות וחכמות מקלות גם הן על הגישה לתא המטען ולתא הנוסעים.

  מנועים ותיבת הילוכים- הקרניבל החדש מאמץ את טכנולוגיות חטיבות ההינע Smart Steam העדכניות ביותר של קיה בכדי לשפר את החיסכון והביצועים. הקרניבל החדש זמין עם מנוע בנזין 6V בנפח 3.5 ל' או מנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ליטר חדישים. מנוע דיזל Smart Stream החדש בנפח 2.2 ליטר הוא אחד ממנועי הדיזל הנקיים ביותר שקיה ייצרה אי פעם. המנוע החדש, המייצר 202 כ"ס ומציע מומנט של 45 קג"מ בטווח רחב של מהירויות מנוע, מחליף את בלוק יציקת הברזל של קודמו בבלוק אלומיניום שחוסך 20 ק"ג במשקל. יתר על כן, הוא כולל מגוון אמצעים שמפחיתים את החיכוך, מסייעים בקירור, משפרים את היעילות ומפחיתים את פליטות המזהמים. אמצעים אלה כוללים מזרקים חדשים בלחץ גבוה, גלי איזון חדשים, מערכת לניהול תרמי ומחזור קטליטי סלקטיבי (SCR) לוויסות פליטות המזהמים. ניתן לקבל גם מנוע בנזין V6 בנפח 3.5 ליטר, המפיק 272 כ"ס ו-33.8 קג"מ הכולל מערכת ניהול תרמי משולבת חדשה. שני המנועים משודכים כסטנדרט לתיבות הילוכים אוטומטיות בעלות שמונה הילוכים, המציעות נסיעה חלקה ונעימה התואמת את האופי הנינוח של הרכב.

  בטיחות- הקרניבל החדש מכיל מגוון מערכות בטיחות פסיבית ואקטיבית ומערכות סיוע מתקדמות לנהג, המגנות על הנהג והנוסעים בכל נסיעה. מערכות הסיוע המתקדמות לנהג (ADAS) של קיה מסייעות להפחית רבים מהסיכונים הקשורים לנהיגה והופכות את הקרניבל לבטיחותי ולמשרה ביטחון בנהיגה .מגוון מערכות ה-ADAS בקרניבל החדש הוא אחד המקיפים ביותר שניתן למצוא כיום במכונית חדשה. הטכנולוגיות הזמינות כוללות סיוע למניעת התנגשות קדמית עם זיהוי מכוניות, הולכי רגל ורוכבי אופניים; סיוע לשמירה על נתיב LKA סיוע למניעת התנגשות בשטח מת , התראת תשומת לב של הנהג  צג לצפייה בשטחים מתים, סיוע באלומה גבוהה בקרת שיוט חכמה, סיוע לשמירה ומעקב בתוך הנתיב  וצג מבט היקפי. בנוסף, סיוע ליציאה בטוחה (Safe Exit Assist) הוא תוסף חשוב למערך טכנולוגיות הבטיחות של הדור הרביעי של הקרניבל. מערכת SEA מונעת פתיחה של דלתות ההזזה האחוריות  ויציאה של נוסעים צעירים מהרכב – בעת זיהוי רכב המתקרב מאחור, מאחד הצדדים  ועוד. בתחום הפסיבי, הקרניבל מצויד בשבע כריות אוויר, וכן מערך של מערכות בטיחות אלקטרוניות לרכב.

  אבזור- מערכת המולטימדיה, כוללת תצוגה ברורה וחדה, ותמיכה בטלפונים של   Android Auto ו- Apple Car Play   עם זיהוי קולי, ניווט WAZE, רדיו אינטרנטי ועוד. טכנולוגיות נוספות מיועדות להפוך את הקרנבל לשימושי עוד יותר וכוללות פתיחה וסגירה חכמה בלחיצת כפתור של דלתות ההזזה האחוריות והדלת העורפית החשמליות. ניתן גם לפתוח את דלתות ההזזה האחוריות החכמות והדלת העורפית באופן אוטומטי כאשר מחזיקים את המפתח החכם בקרבתן למשך שלוש שניות.

  מחירים:
  EX בנזין 3.5  249,900 ₪
  EX טורבו דיזל  2.2 259,900  ₪
  Premium 3.5 בנזין   269,900 ₪
  2.2  Premium טורבו דיזל 279,900₪

  עבור לתוכן העמוד