מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ג'נסיס מעדכנת דגמים חדשים

  2/11/2021
  הגדל
  מותג היוקרה ג'נסיס, אשר החל את פעילותו בפברואר השנה, מציין אבן דרך משמעותית בפעילות בישראל עם מסירת של 300 כלי רכב ולקראת ההשקה הקרובה של דגמי החשמל הכוללים את הסדאן החשמלי הראשון של ג'נסיס G-80 EV. 

  ההשקה משוערת לינואר 2022 אשר יקדים במספר חודשים את ההשקה של רכב הפנאי הקומפקטי החשמלי הראשון. GV-60 EV (מועד השקה משוער ברבעון א' 2022) עם טווח משוער של כ- 450 ק"מ, יכולת להטענה אולטרה מהירה ושלל טכנולוגיות מתקדמות. 

  במקביל ג'נסיס מפרסמת כי ה- SUV הספורטיבי ה- GV70 ומכונית הספורט סדאן החדשה G70 (מיצור יוני 2021) זכו בדירוג הגבוה TOP SAFETY PICK+ לשנת 2021 של IIHS איגוד חברות הביטוח לבטיחות בדרכים. כמו כן, ג'נסיס זכתה לציון הגבוה ביותר מבין כל המותגים בכלל ומבין מותגי היוקרה בפרט במדד החדשנות Tech Experience Index של J.D. Power. מדד זה מנתח 36 טכנולוגיות, המחולקות לארבע קטגוריות: נוחות; אוטומציה; אנרגיה וקיימות ו- Infotainment וקישוריות. רק טכנולוגיות המסווגות כמתקדמות זכאיות לפרס. בתשעת חודשי השיווק הראשונים של הדגמים שנחתו בישראל כמות המסירות של דגמי ה- G80 וה- GV-80 התברגו בצמרת ועקפו מתחרים ותיקים בדגמים המקבילים.
  עבור לתוכן העמוד