מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  וולוו C40 Recharg חשמלית בישראל

  28/04/2022
  הגדל
  'מאיר חברה למכוניות' החלה בשיווק דגם החשמלי השני של וולוו בישראל. SUV בתצורת קופה.     

  C40 Recharge הדגם זמין בשתי תצורות הנעה, בעל שני מנועים   Twinוהנעה כפולה ו- P6 SINGLE עם מנוע יחיד והנעה קדמית. לשני הדגמים עיצוב דמוי קופה בעל קו גג נמוך ומלוטש יותר למראה ספורטיבי עדכני ומבלי לגרוע  מתנוחת הישיבה הגבוהה, מגוון צבעים ייחודיים לבחירה, מערכת מידע ומולטימדיה שפותחה במשותף עם גוגל ומבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד.

  העתיד של וולוו הוא חשמלי. כאשר דגם ה- C40 Rechargeהחדש הוא הביטוי האחרון למחויבותה לעתיד של וולוו לאפס פליטות פחמן. ל-C40 Recharge יש את כל היתרונות של רכב פנאי יחד עם עיצוב ספורטיבי ומלוטש. הוא מבוסס על פלטפורמת הרכב CMA וזהו דגם הוולוו הראשון בהיסטוריה שתוכנן כחשמלי בלבד.
  עיצוב- החלק האחורי של ה-C40 Recharge כולל עיצוב בולט המתאים לקו הגג התחתון, בעוד שהעיצוב הקדמי החדש מציג פנים רעננות  לוולוו החשמלית וכולל פנסים ראשיים עם טכנולוגיית פיקסלים מתקדמת.

  פנים הרכב של ה-C40 Recharge מספק ללקוחות את תנוחת הישיבה הגבוהה אותה מעדיפים רוב נהגי וולוו, והוא מגיע במגוון צבעים ומצוידת בפאנלים דקורטיביים בעלי אפקט תלת ממדי. זהו גם הדגם הראשון של וולוו שהוא לחלוטין ללא עור.

  מנוע- ההנעה של ה-C40 Recharge P8 היא ע"י שני מנועים חשמליים: אחד בחזית ואחד בציר האחורי, המופעלים על ידי סוללה של kWh 78 הניתנת לטעינה מהירה של כ-80% תוך כ-40 דקות. הוא מציע טווח צפוי של כ-420 ק"מ, אשר צפוי להשתפר עם הזמן באמצעות עדכוני התוכנה.
  ה-C40 Recharge P6 הוא בעל מנוע יחיד ומגיע עם סוללה של 69 קילו-וואט וטווח צפוי של עד 434 ק"מ בטעינה בודד (WLTP) הסוללה יכולה להטען מ-10 ל-80 אחוז מהקיבולת תוך כ-32 דקות במערכת טעינה מהירה DC.

  אבזור- ה-C40 Recharge מגיע עם אחת ממערכות המידע והמולטימדיה הטובות בשוק, שפותחה במשותף עם גוגל ומבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד. היא מספקת לצרכנים אפליקציות ושירותים מובנים של Google, כמו Google Maps, Google Assistant וחנות Google Play. ה-C40 Recharge יקבל עדכוני תוכנה דרך האוויר וזה אומר שהוא ימשיך להשתפר כל הזמן.

  מחירים ורמות גימור ₪:  
  C40 Recharge P6- 279,000
  C40 Recharge P8- 309,000

  וולוו תוציא מספר דגמים חשמליים נוספים בשנים הקרובות. בשנת 2025 וולוו שואפת ש-50% מנפח המכירות העולמי שלה יהיה מורכב ממכוניות חשמליות לחלוטין, והשאר היברידיות. עד 2030, היא מתכננת שכל מכונית שהיא מוכרת תהיה חשמלית טהורה.

  עבור לתוכן העמוד