מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה יאריס קרוס הרכב העירוני לשנת 2022

  28/04/2022
  הגדל
  טויוטה יאריס קרוס, רכב הפנאי הקומפקטי הראשון של טויוטה בסגמנט ה- B-SUV, זכה בתואר 2022 World Urban Car במסגרת פרסי ה- World Car, שנבחרו על ידי חבר המושבעים המוביל בקרב 102 עיתונאי רכב בינלאומיים מ-33 מדינות. 

  הטויוטה יאריס קרוס, שהושק בשנת 2021, מפגיש את הניסיון והידע העשיר של טויוטה בעיצוב והנדסה של מכוניות קטנות ורכבי שטח, שפותחו במיוחד מתוך מחשבה על הלקוחות וסגנון חייהם האורבני. היאריס קרוס הולכת בעקבות היאריס, שנבחרה למכונית השנה באירופה ב-2021, הנושאת את האיכויות של האצ'בק עירוני בהיותו רכב "קטן-גדול", הממקסמת את המרחב הפנימי והפרקטיות בדור הרביעי להנעה ההיברידית-חשמלית. תקני הבטיחות הגבוהים ביותר עם הדור השני של Toyota Safety Sense ואופי אמיתי של לנהיגה מהנה. 

  התכונות הייחודיות הללו משולבות עם תכונות קרוסאובר אותנטיות, המבוססות על מורשת החדשנות של טויוטה הכוללת את הרכב פורץ הדרך בבפלח השוק המרכזי של רכבי שטח פנאי עם ה-RAV4 הראשון לפני יותר מ-25 שנה. כרכב שפותח תחת הקונספט של "תמיד בתנועה", הטויוטה יאריס קרוס מתאים באופן מושלם לשימוש יומיומי, ועם זאת משלב גם היבט הרפתקני שהוא הבסיסי לקרוסאובר מוצלח. העיצוב של היאריס קרוס משדר מראה אופנתי ואורבני המשלב את האיכויות החזקות של רכב שטח עם דינמיקת נהיגה וביצועים מרשימים. זה בדיוק השילוב האידיאלי לעיר. היאריס קרוס מבוסס על פלטפורמת GA-B, חלק מהפלטפורמה המודולרית של הארכיטקטורה הגלובלית של טויוטה (TNGA), שהביאה יתרונות רבים לרכב הקטן, כפי שבוצע בצורה מוצלחת ביאריס.

  עבור לתוכן העמוד