מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  עמדות טעינה לרכב חשמלי ברשת ישרוטל

  28/04/2022
  הגדל
  EV-EDGE חברת עמדות הטעינה החשמלית בעלת הפריסה הגדולה והרחבה בישראל, השלמה פריסה של 40 עמדות טעינה בקבוצת מלונות Exclusive Collection של רשת ישרוטל. 

  בין עשרות העמדות, שהותקנו בכל רחבי הארץ, התקינה EV-Edge גם עמדה ייחודית, אולטרה מהירה, במלון הרויאל גארדן באילת – ממנה יוכלו ליהנות כל אורחי הרשת באילת. מדובר בעמדה בהספק של 180kW, המאפשרת הטענה בתוך דקות ספורות. העמדה תפוקח על ידי צוות המלון, על מנת שהשימוש בה יהיה יעיל ומהיר ביותר. במסגרת השלמת הפריסה, השלימה EV-Edge התקנת עמדות מהירות בהספק של 50kW  גם במלונות אחוזת יערות הכרמל, בראשית ומצפה הימים. במלונות גומא, קדמא, רויאל ביץ, המלך שלמה, אגמים הוצבו עמדות טעינה בהספק 22kW.

  עמית בהט סמנכ"ל תפעול רשת ישרוטל: "מספר הולך וגדל של אורחי ישרוטל מחזיקים בכלי רכב חשמליים וזקוקים לפתרונות טעינה יעילים ואיכותיים ולכן דאגנו להשלים את הפריסה בכלל מלונות הרשת כך שהאורחים יוכלו ליהנות מטעינה נגישה במהלך החופשה. העמדה האולטרה מהירה אשר תפוקח על ידי עובדי מלון רויאל גארדן, תשדרג עבור אורחינו בכל מלונות ישרוטל באילת את חווית הטעינה הקיימת בעיר, ותעניק להם את אותו ערך מוסף שאליו אנו מכוונים בכל דבר שאנו עושים עבורם".

  שרגא כץ, מנכ"ל EV-Edge: "בעלי רכב חשמלי אשר מתארחים באחד ממלונות רשת ישרוטל אינם צריכים לחשוש היכן יטעינו את רכבם במהלך החופשה. הצבת עמדת טעינה אולטרה מהירה במלון הרויאל גארדן, עונה על הביקוש הגובר להטענת כלי רכב חשמליים בעיר הנופש המרכזית של ישראל והיא תוצאה ישירה של שיתוף הפעולה ההדוק שרקמנו עם ישרוטל, במטרה להעניק לאורחיהם פתרון מיטבי במקום מרכזי ונגיש ולמזער עבורם את חרדת הטווח וזמן הטעינה הממוצע. רק בשנה האחרונה מאות רכבים שונים השתמשו בעמדות הטעינה של EV-Edge בכלל מלונות הרשת באילת, כאשר בממוצע כל רכב טען בעמדות אלו פעמיים בשנה".

  עבור לתוכן העמוד