מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקאלה אנרגיה ואלייד ישווקו עמדות הטעינה של Wallbox

  26/09/2022
  הגדל
  סקאלה אנרגיה, חברה מובילה באספקת פתרונות ושירותי אנרגיה חדשניים בישראל, מעדכנת בשני הסכמים אסטרטגיים מהותיים שחתמה לאחרונה. החברה, תגדיל את פעילותה בהתקנת עמדות טעינה ציבוריות, פרטיות ובבתים משותפים. צילום: Wallbox.

  ההסכם הראשון הוא שותפות מסחרית חדשה עם חברת Wallbox N.V. (NYSE:WBX), ספקית גלובלית מובילה של פתרונות טעינה וניהול אנרגיה לרכבים חשמליים ברחבי העולם. החברות יעסקו בפיתוח תחום הטעינה לרכב חשמלי והאצת השימוש בעמדות טעינה לרכב חשמלי בישראל.

  בנוסף, סקאלה אנרגיה זוכה להשקעה של אלייד החזקות, אשר תעניק לה את היכולת לגדול בתוך השוק המתפתח והצומח של עמדות הטעינה לרכב חשמלי.

  להודעה על הסכם שיתוף הפעולה בין סקאלה אנרגיה לבין Wallbox הצטרפה השקעה אסטרטגית בסקאלה אנרגיה על ידי אלייד החזקות, אחת מחברות ההחזקה הגדולות והבולטות בישראל. אלייד פועלת בחמישה תחומים מרכזיים – רכב ותחבורה, נדל"ן, תשתיות, מסחר ולוגיסטיקה. בתחומי הרכב והתחבורה, אלייד היא בעלת השליטה בחברת צ'מפיון מוטורס, היבואנית והמשווקת הרשמית של מותגי פולקסווגן, אאודי, סקודה, סיאט וקופרה בישראל. בנוסף, אלייד מחזיקה בחברת אוטודיל, אחת הרשתות הגדולות בישראל לקנייה ולמכירה של רכבים יד-שנייה, ומייצגת את מותג איריזאר, יצרן מרכבי האוטובוסים המוביל בישראל. אחת מחברות הבת של אלייד, שלמה מוטורס (50%), החלה לשווק לאחרונה בישראל את מכוניות הנוסעים של מותג BYD. ההשקעה של אלייד בסקאלה אנרגיה מבטיחה ומחזקת את מעמדה של סקאלה בתחום הטעינה לרכבים חשמליים.

  Wallbox  - היא חברה גלובלית המוקדשת לשינוי הדרך בה העולם משתמש באנרגיה בתעשיית הרכב החשמלי. החברה יוצרת מערכות טעינה חכמות שמשלבות בין טכנולוגיה חדשנית לבין עיצוב יוצא מן הכלל, ומנהלות את התקשורת בין הרכב, לרשת החשמל, למבנה ולמטען. Wallbox מציעה פורטפוליו שלם ומקיף של פתרונות טעינה וניהול אנרגיה בבנייני מגורים ולשימוש ציבורי וציבורי למחצה בלמעלה מ-100 מדינות שונות. משימתה של החבר,ה שנוסדה בשנת 2015 ושהמטה שלה נמצא בברצלונה שבספרד, הוא לאפשר את האימוץ של רכב חשמלי היום, על מנת להפוך את השימוש באנרגיה לבר-קיימא, מחר. החברה מעסיקה כ-1,000 עובדים באירופה, אסיה ומדינות אמריקה.

  סקאלה אנרגיה היא ספקית מובילה של פתרונות חדשניים בתחומי ההתייעלות האנרגטית, המערכות הסולאריות והטעינה לרכב חשמלי. החברה משתמשת בטכנולוגיות חדשניות ומובילות גלובלית, יחד עם עיצוב ושירותים יוצאים מן הכלל, על מנת לספק ערך מקסימלי ללקוחותיה. באמצעות פעילותה העניפה של החברה בתחום הטעינה לרכב חשמלי, סקאלה מחוייבת לאפשר את האימוץ של כלי רכב חשמליים, בדרך לניידות ברת-קיימא. החברה פועלת כמפעילת עמדות טעינה (CPO), ומספקת פתרונות מלאים הכוללים חומרה, תוכנה, התקנה, שירותים ומימון לכל סוגי הלקוחות והיישומים – ציי רכב, יבואני רכב, בנייני מגורים, מבנים מסחריים ורשתות טעינה ציבוריות. סקאלה מספקת פתרונות מתקדמים ועובדת בתחומי ההתייעלות האנרגטית והטעינה לרכב חשמלי עם כמה מהחברות ומהגופים גדולים ביותר בישראל.
  עבור לתוכן העמוד