מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פיאט דובלו וסקודו הושק בישראל

  9/02/2023
  הגדל
  יבואנית הרכב "סמלת", המשווקת בישראל מגוון נרחב של דגמי הובלה מסחריים ומשאיות של המותגים IVECO, RAM ו- FIAT PROFESSIONAL, תחת המותג "סמלת לעסקים", מודיעה על הצטרפותן של שתי משפחות דגמים חדשות ובכך, ממצבת עצמה כיבואנית הרכב בעלת היצע פתרונות רכבי ההובלה הנרחב ביותר בישראל. צילום: יצרן

  המצטרפות החדשות, שהביאו את ״סמלת״ להעלות הילוך בענף המסחריות והתניעו את המהלך האחרון של החברה, הן פיאט סקודו (Scudo) החדשה שתשווק בישראל החל מ-249,990 ש"ח ופיאט דובלו (Doblo) החדשה אשר תושק ברבעון הקרוב.

  פיאט סקודו החדשה מבוססת על פלטפורמת המיד-וואן של קבוצת סטלנטיס העולמית, ותשווק בישראל בתצורת וואן סגור ב-2 אורכים שונים, עם אפשרות להסבה מקומית לרכב נוסעים בעל 8 מקומות מלבד הנהג.

  הסקודו תשווק בישראל עם אחריות יצרן חסרת תקדים בקטגוריה ותציע 5 שנות אחריות או עד 250,000 ק"מ (המוקדם מביניהם, ללקוחות פרטיים) כל זאת לעומת המתחרים המציעים אחריות של  עד 3 שנים או 100,000 ק"מ.

  בתחילת השיווק תוצע הסקודו עם מנוע 2.0 ל' טורבו דיזל 177 כ״ס מתקדם ותיבת 8 הילוכים אוטומטית ותשווק כסטנדרט עם 2 דלתות הזזה ומערכת מולטימדיה מקורית, זיהוי תמרורים אוטומטי, אזהרת סטייה מנתיב ומצלמה אחורית עם מבט פנורמי ותציע כושר נשיאה של עד 1.3 טון. בהמשך השנה תצטרף גרסה חשמלית מלאה בעלת טווח חשמלי מלא של כ- 300 ק"מ.

  דובלו- לקראת סוף הרבעון הראשון של 2023 תושק בישראל פיאט דובלו החדשה, אשר חולקת פלטפורמה משותפת בקטגוריית הטנדרונים בקבוצת סטלנטיס ותשווק במגוון תצורות מרכב ובגרסאות מנוע טורבו דיזל או מנוע חשמלי.

  עבור לתוכן העמוד