מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  עידן חדש למוסכים בישראל

  29/11/2012
  הגדל

  רשת המוסכים הבינלאומית מאגנטי מרלי-צ'קסטאר המונה כ-6,000 מוסכים ברחבי העולם הודיעה בכנס איגוד המוסכים על כניסה לפעילות בישראל.

   

  הרשת הינה בבעלות קונצרן הרכב האיטלקי מאגנטי מארלי ותיוצג בישראל על ידי קבוצת וורקו גרופ. הנהלת וורקו גרופ מסרה שהרשת תצרף אליה מוסכים העוסקים במכונאות ,חשמל ופחחות שאינם קשורים ליבואן רכב כלשהו. הרשת תעניק למוסכים החברים בה מעטפת מקצועית ותאפשר למוסכים לקבל ייעוץ ממומחי הרשת בתחום הטיפול בתקלות מחשב ואלקטרוניקה אשר כיום מתקשים חלקם להתמודד מולם. קונצרן מאגנטי מארלי הוא מהמובילים בעולם ביצור חלקי חילוף מקוריים ,ציוד אבחון תקלות ברכב וניהול רשתות שירות לרכב. הקונצרן הקים את רשת  המוסכים צ'קסטאר שפועלת כיום בעשרות מדינות באירופה, אמריקה והמזרח הרחוק.

   

  הרשת הנהיגה סטנדרטים חדשים בעולם המוסכים מבחינת המקצועיות, אמינות והשיווק כאשר החברות ברשת מאפשרת למוסכים רכש זול של חלקי חילוף, הרחבת סל השירותים שמעניק המוסך ללקוחותיו, פרסום כלל רשתי, מיתוג בינלאומי ויצירת שיתופי פעולה עם גורמים שונים.לקראת השקת הרשת הגיעו לארץ ראשי קונצרן מאגנטי מארלי, לעריכת כנסים אזוריים לבעלי מוסכים בתל אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע שבהם תוצג פעילות הרשת.

   

  לדיקו תשיק את רשת המוסכים תחת התקן העתידי של משרד התחבורה "מוסך מומחה", המתוכנן להיכנס בשנת 2013. מוסכים אלו, כחלק מהרפורמה של משרד התחבורה, שמטרתה להעלות את רמת המוסכים בענף. עד סוף שנת 2013 צפויה הרשת למנות 20 מוסכים.

   

  רשת Bosch Car Service תציע טיפולים לכל סוגי הרכב. מוסכי הרשת ישתמשו בסורק תקלות אוניברסאלי מתוצרת "Bosch" ולרשותם יעמדו מאגרי המידע של Bosch המקיפים את כל מערכות הרכב ואת כל דגמי הרכב. הרשת תשתמש בחלפים מקוריים (OEM), הזולים משמעותית ממוסכי היבואנים.

   

  הרשת מתחייבת לתת הצעת מחיר לטיפול במוסך לאחר בחינה קצרה אך יסודית של התקלה, זאת בניגוד לתופעה שנהוגה כיום במוסכים רבים, "נפתח נראה". לרשת סטנדרטים גבוהים, ביניהם,הרשאה לביצוע עבודות בהתאם לסיווג המקצועי, מינימום שנה אחריות על החלקים והעבודה, מערך שיווק מתאים ומיתוג אחיד לכל מוסכי הרשת.

   

  המנהלים והעובדים ברשת יעברו הדרכות עדכניות במרכז ההדרכות של Bosch, הכוללות, בין השאר, הקניית מיומנות באבחון תקלות מעשי, רכישת ידע מקצועי המאפשר התמחות במספר רב של דגמי רכב ולמידה ממקור ראשון. קבוצת Bosch היא ספקית עולמית מובילה של טכנולוגיה ושירותים. הקבוצה פועלת בתחומי הטכנולוגיה לרכב ולתעשייה, מוצרי צריכה וטכנולוגיה לבנייה. עם למעלה מ- 300,000 עובדים, מחזור הכספים של הקבוצה הגיע ל- 51.5 מיליארד יורו בשנת 2011. החטיבה האוטומוטיבית היא החטיבה הגדולה ביותר של Bosch. מחזור המכירות של החטיבה עומד על 30.4 מיליארד אירו, 59% מסך כל המכירות של קבוצות החברה. נתונים אלה מציבים את Bosch בצמרת ספקי הרכב בכל העולם. רשת מוסכי Bosch Car Serviceהיא הרשת העצמאית הגדולה ביותר בעולם ומונה למעלה מ-15,000 מוסכים.

  עבור לתוכן העמוד