מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  דגמי טויוטה החדשים מגיעים לישראל

  31/12/2012
  הגדל

  יוניון מוטורס מבשרת גם השנה על המשך פעילות השקה מאסיבית של דגמים חדשים. בשנת 2013 צפויים להגיע 7 דגמים חדשים של טויוטה.

   

  הדגמים החדשים יצוידו במנוע ה-Valvematic החדשני, אשר מיוצר בהתאם לתפיסה של TOYOTA OPTIMAL DRIVE, המתבססת על רכיבי חיכוך נמוך במיוחד, מערכת ניהול תזמון שסתומים מתקדמת, יעילות בעירה משופרת, ועיצוב קומפקטי וקל במיוחד. אלו הדגמים על פי מועדי ההגעה הצפויים לחודשים הראשונים של שנת 2013:


  בינואר 2013 PRIUS PLUG IN- ההיברידית הנטענת המציעה את ה"טוב מכל העולמות" &ndash טכנולוגיית ה- PLUG-IN של TOYOTA מאפשרת טעינה חשמלית ישירה מרשת החשמל. בשילוב הטכנולוגיה ההיברידית, ה-PRIUS PLUG IN תאפשר נסיעה רציפה, ללא מגבלת טווח הנסיעה וללא תלות בתשתית חשמלית. בתחילת השנה צפוי להגיע ארצה דגם הייצור הסדרתי. לפריוס פלאג-אין מנוע של 1,800 סמ"ק, גיר רציף, ופליטת מזהמים של 49 גרם/ק"מ בלבד.

   

   
  VERSO- וורסו הוא המיני ואן בעל שבעה מקומות הותיק של TOYOTA , אשר כבש בשנים האחרונות מקום בצמרת בסגמנט ה-C MPV, מגיע אלינו בעיצוב חדש ומעודכן, עם מרחב פנימי גמיש ונוח.  ה- VERSO הוא הרכב חסכוני ביותר בקטגורית המיניוואנים המציג צריכת דלק משולבת של 14.3 ק"מ/ליטר בזכות מנוע בטכנולוגיית Valvematic.  ה-VERSO החדשה תציע שיפורים עיצוביים ותכנוניים בתחומי ממשק הנהג, דינמיקה וזריזות משופרות הודות לנקודות ריתוך נוספת, תכנון ייחודי הכולל 32 מצבים שונים לשילוב נוסעים ומטען, ונוחות השימוש לחוויות משפחתיות. ל-VERSO נותר מנוע בנפח L1.8, המספק 147 כ"ס. מערכת TOYOTA TOUCH מקורית מהיצרן סטנדרטית הכוללת מסך מגע לשליטה על מערכות הרכב.


  בפברואר 2013 NEW AURIS HYBRID 1.8 + NEW AURIS 1.6. ה-AURIS  עושה צעד קדימה בדמות הדור השני אשר יושק בתחילת 2013. ב-AURIS החדשה הושם דגש מיוחד על קידמה עיצובית חדשנית, רמת אבזור גבוהה הכוללת את מערכת ה-TOYOTA TOUCH ורמת בטיחות מרבית לקבלת ציון בטיחות 5 כוכבי EuroNcap. ה-AURIS מכוונת גם לגוש האירופאי, עם יעד שאפתני להכפיל שם את נתוני המכירות באירופה. ה- AURIS החדשה תימכר בארץ הן בגרסת בנזין והן בגרסת Hybrid, כאשר גרסת הבנזין היא בעלת מנוע L1.6 בטכנולוגיית ה- Valvematic המספק 132 כ"ס.

  גרסת הייבריד הינה בעלת מנוע L 1.8 בנזין בשילוב מנוע חשמלי המספקים יחדיו 136 כ"ס. 

   

   


   
  במרץ 2013 RAV 4- הדור החדש של רכב הכביש-שטח הראשון בעולם, עם ההנעה הכפולה ויכולות שטח מתקדמות, יגיע אלינו בחודש פברואר עם מראה חדש ומתוחכם. ה-RAV4 החדש לוקח צעד קדימה את משמעות המונח כביש-שטח, עם גרסה קשוחה יותר וחוויית 4X4 משמעותית יותר, הן בעיצוב הרכב והן במערכות השטח המתקדמות. ה-RAV4 ניחן בעמידות ובסגנון המתאימים לכל יעד, הן בדרכים עירוניות, והן בטבע הפתוח. ל-RAV4 החדש מנוע 2.0 Lבטכנולוגיית ה- Valvematic והוא יהיה ארוך ורחב יותר מהדגם הקיים אך בעל משקל כללי נמוך יותר. בדגם החדש הושם דגש על עיצוב מרשים ודינאמי הנותן לרכב חזות קשוחה יותר, יכולות תמרון טובות יותר, מרחב גדול יותר במושבים האחוריים, ועיצוב פנים יוקרתי ואיכותי.

   

   

   

  באפריל 2013 CAMRY HYBRIDרכב המנהלים ההיברידי המוביל בעולם. הקאמרי הוא רכב המנהלים הוותיק ורכב הנוסעים הנמכר ביותר בארה"ב ב- 10 השנים האחרונות ברציפות, יגיע אלינו בגרסת הדור החדש. ה-CAMRY מהווה פריצת דרך וסנונית ראשונה בייבוא ישיר של רכבים בעלי תקינה אמריקאית לישראל. ה-CAMRY דורג על ידי ה- Consumer Reports כבחירה הטובה בקטגוריית רכבי הסאדן בארה"ב. הדגם יוצע בישראל בשתי גרסאות מנוע - 4 צילינדרים 2.5 ליטר בנזין המספק 200 כ"ס וגרסה היברידית חסכונית במיוחד המשלבת מנוע 2.5 ליטר בנזין עם מנוע חשמלי המספקים יחדיו 200 כ"ס. הקאמרי החדשה תגיע לישראל ברמת גימור גבוהה וסביבת נהג יוקרתית ואיכותית במיוחד.

  עבור לתוכן העמוד