מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הדגמים החדשים של קיה

  1/01/2013
  הגדל

  קיה שכבר קבעה יתד בשוק המכוניות הישראליות מתכננת להביא לארץ בשנת 2013 דגמים חדשים.

   

  ברבעון הראשון של 2013 צפויה הגעתה של הפורטה החדשה לישראל שבקוריאה היא ידועה בשם K3. הפורטה תציע שורה ארוכה של שינויים פנימיים וחיצוניים. המנוע יהיה 1.6 ליטר ששודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם שש מהירויות. הדגם החדש ימכר במספר רמות גימור.
   

  קיה פורטה


  הסיד הותיקה עברה מתיחת פנים משמעותית והיא תגיע לישראל עד סוף החציון הראשון של 2013. הדגם יגיע לישראל בתצורת חמש דלתות וסטיישן והוא יהיה מצוייד במנועי בנזין ודיזל ותיבות ההילוכים אוטומטיות מסוג DCT (בנזין) ו-6AT (דיזל). היבואן בוחן את האפשרות לייבא גרסאות ידניות של הסיד.

   
  קיה סיד

  הדור החדש של המיניוואן לשבעהנוסעים של קיה, הקארנס,  יגיע גם הוא לישראל ככל הנראה לקראת סוף החציון הראשון של השנה הבאה. הגרסה העיקרית צפויה להיות מצויידת במנוע  2.0 ליטר בנזין לצד תיבת הילוכים אוטומטית עם שש מהירויות.ברמת האבזור בקארנס: מערכת שמע נשלטת בהגה, דיבורית בלוטות, בקרת אקלים ובקרת שיוט, מערכת חנייה הכוללת מצלמהועוד.
   

  קיה קארנס
   
  וגם היברידית - קיה מצטרפת לגל ההיברידיות שמגיע לארץ עם האופטימה ההיברידית שתנחת ככל הנראה  סביב אמצע 2013. האופטימה ההיברידית תצוייד, ככל הנראה, במנוע 2.4 ליטר בנזין לצד מנוע עזר חשמלי. לרכב תיבת הילוכים עם שש מהירויות. 

  עבור לתוכן העמוד