מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מכונית המנהלים של רנו לאטיטיוד בישראל

  15/01/2013
  הגדל

  רנו מעלה על הכביש את הלאטיטוד, רכב המנהלים שלה, כשברנו מדגישים את השילוב שבין אבזור, עיצוב, למנוע רב עוצמה, מרווח וצריכת דלק חסכונית במיוחד. מנוע הדיזל מציג אלטרנטיבה חכמה, סולידית וכלכלית לרכב מנהלים איכותי ומפנק.

   

  עיצוב: בחזית הרכב עוצב גריל המשדר עוצמה. תשומת לב רבה הוקדשה גם לפנים הרכב: הריפוד, העשוי מעור מעובד במגוון צבעים מוסיף לתחושת היופי. לכך יש להוסיף את גג השמש הפנוראמי.


  מנוע ותיבת הילוכים: הלאטיטוד מצוידת במנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר 175 כ"ס עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים וצריכת דלק יעילה.

   

  תכנון פנים ונוחות: בין שאר הפטנטים של המכונית אפשר לציין את מושב הנהג הכולל מערכת עיסוי הכוללת 2 מצבי עיסוי מתמשך/אקראי בשתי דרגות עוצמה. המושבים כולם מרווחים במיוחד, עם מרווח רב לרגליים ולכתפיים. הספסל האחורי בתצורת 2/3-1/3 והוא מתקפל לאחור עם אפשרות נעילה. נפח תא המטען הוא 477 ליטרים וכן גלגל רזרבי בגודל מלא.

   

  בטיחות: הלאטיטוד מצוידת במערכות בטיחות כמו: ABS ,EBD ,ESP, שש כריות אוויר: 2 קדמיות הנפתחות בשני שלבים. משענות ראש להגנה מפני Whipflash על היושבים בשורה הראשונה. חגורות בטיחות כפולות עם הגבלת משקל במושבים הקדמיים. בנוסף, בכל מושבים יש מנגנון נגד צלילה
  (Submarining). במושבים האחוריים יש 3 חגורות בעלות 3 נקודות עגינה. מערכת בקרת שיוט עם מגביל מהירות נותנת עוד מימד של בטיחות.
   
   

  עבור לתוכן העמוד