מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  צ'מפיון פונה לעסקים

  27/04/2013
  הגדל

  "שוק הרכב עבר תפנית משמעותית בשנים האחרונות עם התייקרות מחירי המכוניות, מחירי הדלק ושווי השימוש לעובדים המחזיקים רכב צמוד. בחינת מצב השוק, הביאה את חברת  צ'מפיון להציע מעתה פתרונות מתאימים גם למגזר העסקי", כך אומר צביקה לוי מנהל החטיבת העסקים בצ'מפיון בכנס מנהלי תחבורה שנערך בתל יצחק.

   

  קבוצת צ'מפיון מכרה אשתקד כ- 31 אלף כלי רכבי ממותגיה השונים. הנתון דירג אותה במקום הרביעי בסולם המכירות הארצי. קהל היעד העיקרי של צ'מפיון היה עד כה השוק הפרטי, מדובר  בהיקף של 78% מכלל המכירות שלה. מכאן שגם תשתית השירות של היבואן התמקדה בפלח שוק זה.

   

  לאחר בחינת השוק בשנה אחרונה, גילו בצ'מפיון כי מגמות השוק בחמש השנים האחרונות השתנו.  מדובר בעליית מחירי המכוניות בכ- 17%, עליית מחירי הדלקים ב- 67% ושווי שימוש שיתייקר ב- 100% משנת 2008. עדכון רפורמת המיסוי הירוק שתתרחש בקרוב (צפויה ביוני), עשויה להחמיר את המצב, עם ייקור מרבית הדגמים בשיעור של עד 4500 ₪.

   

  הנתונים המתוארים, מעידים על התייקרות של כ- 45% בסעיף אחזקת הרכב בציי הרכב. מציאות זו שינתה את פלח שוק המכוניות המשפחתיות שהיקפו ירד. המסקנות הביאו את היבואן לשנות אסטרטגיה. "מעתה פונה צ'מפיון לשוק המוסדי והליסינג ויש לנו מגוון דגמים להציע" אומר צביקה לוי, "נפתח  עם הראפיד המשפחתית החדשה שהיא מכונית מתקדמת ומורחבת במחיר אטרקטיבי במיוחד של 115,000 ₪. עליות הדלק והאחזקה נמוכות. חטיבת העסקים, קמה כעת לשרת את לקוחות ציי הרכב, חברות ליסינג, השכרה. החטיבה תרכז את פעילות המכירות והשירות של כלל מותגי צ'מפיון הכוללים את: פולקסווגן, סקודה, סיאט ואודי תחת קורת גג אחת. בנוסף נתמקד פעילות במכרזי הליסינג", אומר לוי.

  יניב הראל, מנהל אגף צ'מפיון עסקים, הציג את יתרונותיה של הסקודה ראפיד שנותנת מענה מושלם כמכונית משפחתית לכל דבר ועניין ובמחיר אטרקטיבי ביותר. כל מה שצריך במשפחתית תמצאו בראפיד של סקודה מדגיש יניב. מנוע עוצמתית וחסכוני בנפח שת 1.4 ליטר מסדרת TSI המנוע מספק 122כ"ס ומומנט של 20.3 קג"מ .תיבת ההילוכים מסדרת DSG החדישה, הנפוצה בדגמי פולקסווגן, סקודה וסיאט. שילוב המכללים מביא את הראפיד לביצועים מעולים אם תאוצה של 9.5 שניות ל- 100 קמ"ש. צריכת הדלק חסכונית במיוחד עם 17 ק"מ לליטר מנתוני היצרן. מידות הרכב גדולות במיוחד. נפח תא מטען של 550 ליטר שהוא הגדול אף בקטגוריית המשפחתיות. מרחב פנימי גדול בזכות בסיס גלגלים ארוך 2.60 מ' . העיצוב אלגנטי, נקי ומסורתי כיאה בדגני סקודה. רמת הבטיחות גבוהה הראפיד זכתה כבר לציון גבוהה של 5 כוכבים במבחני הריסוק של ה-  EURO NCAP.

  עבור לתוכן העמוד