מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קליאו חדשה לרנו

  20/06/2013
  הגדל

  חברת קרסו מוטורס מתחילה לשווק את הרנו קליאו 4 החדשה בישראל. הקליאו מגיעה לישראל לאחר שביססה את מקומה בחמישייה הפותחת של המכוניות הנמכרות ביותר באירופה, (מקום שני) עם עלייה מרשימה של 29% במכירת מול שנה שעברה.

   

  מנוע: הקליאו מגיעה עם שלושה מנועי טורבו  לבחירה: מנוע ה-0.9  3 צילינדרים בהספק של 90 כ"ס עם 13.8 קג"מ ב-2,500 סל"ד. 3 צילינדרים. מנוע ה-1.2 TCE בהספק של 120 כ"ס עם 19.4 קג"מ ב-2,000 סל"ד. למנועים אלו משולבים תיבות הילוכים מתקדמות ויוצרים חסכון משמעותי בצריכת הדלק. בדגם 1.2 טורבו בנזין, תיבת ההילוכים הינה תיבת EDC כפולת מצמדים, עם 6 הילוכים. תיבת ההילוכים כפולת המצמדים מייצרת זמינות כוח ותגובה עם החלפת הילוכים זריזה ובשל משקלו הקל ביחס לתיבות הילוכים אוטומטיות אחרות, גם חסכון משמעותי בתצרוכת דלק באופן אבסולוטי.

   

  עיצוב הקליאו החדשה מבוסס על רכב הקונספט DeZir עם צללית דמוית קופה', ידיות הדלתות האחוריות אינטגרליות בגוף הרכב, קווי המתאר מסתיימים בגריל קדמי מודגש ושילובי צבעים מרגשים בחוץ ובפנים הרכב. הקליאו מצוידת במסך מגע ומערכת פיקוד אינטגרלית מקורית בעברית מהיצרן הכוללת מערכת ניווט המשתלבת באופן הרמוני עם העיצוב הכולל ועוד. חזית הרכב מעבירה תחושה עדכנית ומעוצבת: תאורת  LED בפנסי החזית, פנסי ערפל קדמיים ואביזרי עיצוב חיצוני בהתאמה אישית.מושב הנהג בקליאו מתכוונן לגובה ולמרחק, הספסל האחורי 1/3-2/3 מתקפל לאחור. המושבים כולם מרווחים במיוחד לרכב מקטגוריית סופר מיני.

   

  בטיחות: כמו קודמותיה זכתה הקליאו החדשה אף היא בחמישה כוכבי בטיחות במבחני NCAP. מערכות הבטיחות של הקליאו כוללות בין השאר 4 כריות אוויר עם מתג ניתוק כרית אוויר קדמית במושב הימני, בקרת יציבות ESC, בקרת אחיזה למניעת החלקה ASR, סיוע לבלימת חירום EBA ומערכת התראה על אי חגורת בטיחות לכל נוסעי הרכב. ABS.


  רמות גימור: הקליאו מגיעה בשלוש רמות גימור Expression, Expression Pack ו-Collection המציעות לצרכן רמת אבזור גבוהה ביותר: כרטיס מפתח לפתיחת הרכב פנסי ערפל קדמיים, מערכת מולטימדיה וניווט מקורית + 4 רמקולים. בדגמים Expression Pack ו-Collection: הנעה לא מפתח -Hands Free, מראות צד עם קיפול חשמלי, חיישני אורות וגשם. מזגן אוויר עם בקרת אקלים, חישוקי סגסוגת 16". ברמת הגימור Collection יכול הנהג לשלב  צבעים ייחודיים לבחירה לפנים וחוץ הרכב.
   
  מחיר לצרכן:
  מנוע בנזין 1.2 V16  החל מ-74,900 ₪
  מנוע 0.9 טורבו החל מ 83,900 ₪
  מנוע 1.2 טורבו בנזין החל מ- 103,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד