מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו פלואנס: בחירה בטיחותית משתלמת

  3/03/2014
  הגדל

  מחקר פורום נוהגים היי-טק, נערך בשנת 2007 מטעם חברות הפורום ובוצע ע"י ד"ר טובה רוזנבלום והמכללה למנהל. המחקר כלל כ- 5,000 כלי רכב של ארבעה חברות מובילות במשק.

   

  נתוני המחקר קבעו, כי הסיבות העיקריות לתאונות דרכים בחברות נובעים בגלל אי שמירת מרחק כ- 38%.בעקבות נסיעה לאחור ותמרון חנייה בחוסר זהירות מתרחשות כ- 31% מהתאונות . ובעקבות סטייה מנתיב באופן לא בטוח מתרחשות כ- 18% מהתאונות. התאונות הוגדרו כאירועים בהם כלי הרכב היו תחת שליטת נהגים. התאונות שהתרחשו ונחקרו היו בין באשמה או לא, של הנהגים המעורבים.

  חברת קרסו מוטורס יבואנית רנו, החליטה להתייחס לעובדות הללו בתוספת חבילת אבזור בטיחותית, בדגמי הרנו פלואנס. לדברי צלי סעדי, מנהל המגזר העסקי בקרסו מוטורס: "יש לנו כעת את פתרונות המתייחסים לסיבות העיקריות לתאונות המתרחשות בחברות היי-טק ולא רק. חבילת ה- Safe Guardשכוללת את מערכת "מוביל-איי" לשמירת מרחק וסטייה מנתיב מתייחסת לכ- 56% מהסיבות לתאונות, בהתאם לממצאי המחקר. גם מצלמת רוורס, נותנת מענה הולם לעוד כ- 31% מהתאונות. בנוסף, בחבילת הבטיחות שלנו, תקבלו מצלמה קדמית לתיעוד הנסיעהבחזית הרכב. חיישני לחץ אוויר, מצוייםבכל ארבעת הצמיגיםברכב, המגבירים בטיחות וחיסכון בדלק. בנוסף יקבלו הרוכשים, חיישן למניעת שכחה של ילד במושב הבטיחות במכונית".


  הפלואנס החדשה, משדרגת את רמת האבזור בפלואנס. היא כוללת מעתה מערכת מולטימדיה עם תוכנת ניווט מתקדמת. רדיו דיסק נשלט בהגה, שקעים ל- AUX ו- USB. מזגן עם בקרת אקלים , משענת יד מקורית, חיישני אורות, גשם ופנסי ערפל קדמיים. חבילת האבזור הופכת את המשפחתית של רנו הפלואנס, לבחירה בטיחותית משתלמת.

  עבור לתוכן העמוד