מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיאט תחל בשיווק גרסת הדיזל לטולדו

  10/03/2014
  הגדל

  חטיבת סיאט, מבית צ'מפיון מוטורס, מרחיבה את קשת דגמי המשפחתית סיאט טולדו, שהושקה במחצית השנייה של 2013, עם השקת דגם הדיזל בימים אלו.

   

  השקת הדגם ממשיכה את מגמת הרחבת היצע הדגמים של סיאט שהחלה שנה שעברה עם השקת האלהמברה, הטולדו והלאון החדשה. גרסת הדיזל של הטולדו מציעה מנוע 1.6 TDI המספק בהשוואה למתחרות בסגמנט חיסכון ללא תחרות, זאת לצד הספק גבוה ביחס למשקל ולנפח ומומנט גבוה בסל"ד נמוך. גרסת המנוע 1.6 TDI המשודכת לתיבה אוטומטית DSG בת שבעה הילוכים, מציעה הספק של 90 כ"ס המושגים ב- 4,200 סל"ד, עם 24.5 קג"מ המושגים בין 1,550 ל- 2,500 סל"ד. תצרוכת דלק הבינעירונית  של גרסה זו עומדת על 25.6  ק"מ לליטר ועד 17.9 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית! בעוד שתצרוכת הדלק בנסיעה משולבת עומדת על 22.2 ק"מ לליטר. כלי הרכב הראשונים מדגם זה צפויים להגיע כבר בתחילת אפריל לישראל.

   

  סיאט טולדו תוכננה להציע את כל היתרונות של מכונית משפחתית, אך ללא פשרה על עיצוב. לטולדו עיצוב נעים לעין, הלקוח מסגמנט הנו'צבק (גרסת סדאן להאצ'בק) עם קווים חדים וחזית בתצורת חץ ברוח המראה הגלובאלית של המותג לצד מרווח נוסעים ומטען מבין מהרווחים בקטגוריה. עם בסיס גלגלים בן 2602 מ"מ, ורוחב של 1,706 מ"מ לא יהיה חסר לנוסעים מקום. גם ליושבים. מאחור מציעה הטולדו ישיבה נוחה עם מרווח גדול. תא המטען מציע נפח מרשים של לא פחות מ- 550 ליטר ועד 1,490 ליטר בקיפול המושבים האחוריים. כשכל אלו מצטרפים לנוחות שימוש המגיעה מדלת אחורית המתרוממת עם השמשה האחורית.

   

  תא הנוסעים של הטולדו כולל עיצוב נקי, ברור, ומציע הנדסת אנוש טובה. בסעיף האבזור לטולדו מערכת בקרת שיוט ומערכת בקרת אקלים דיגיטלית, עבור הנוסעים מקדימה. גלגל ההגה, בן שלוש צלעות, מגיע בציפוי עור, מתכוונן לגובה ולעומק, בעל כפתורים לשליטה על מערכת השמע, כשההגה בעל קשיחות המותאמת למהירות הנסיעה. מערכת השמע מקורית, בעלת ארבעה רמקולים, קוראת קבצי MP3, ובעל שקע AUX. ידיות ההילוכים ובלם היד אף הן מצופות עור ויש משענת יד קדמית ומשענת יד אחורית הנשלפת מגב המושב עם מחזיקי כוסות. בנוסף ניתן למצוא משענת אחורית מתקפלת ומתפצלת ומשענת יד קדמית. בנוסף, חלונות חשמליים מלפנים ומאחור, מראות מתכווננות חשמלית, מתקפלות ובעלות מפשירי אדים. בכך הטולדו מציעה רמת אבזור מבין הגבוהות בקטגוריה.

  עבור לתוכן העמוד