מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קריאת שרות לטויוטה יאריס והיילקס ולרנו מאסטר

  23/04/2014
  הגדל

  יוניון מוטורס יבואנית טויוטה בישראל מזמנת בימים אילו כ- 5,700 מכוניות מדגמי יאריס (סופר מיני) והיי-לקס (טנדר), שנמכרו בשנים 2005-2009.

   

  מכוניות היאריס, יזומנו לבדיקת מערכת ההיגוי. ייבדק החיבור של מוט ההגה לקורת הרוחב שבסמוך ללוח השעונים. בטנדר היילקס, תיבדק מערכת הפעלת

  כריות האוויר. מדובר בסליל החשמלי הממוקם בצמוד לגלגל ההגה. לטענת היבואן אין כל מיידע על בעיה שקרתה וקריאת השירות יזומה לאור ממצאי היצרן. הבדיקה תיארך כשעה במוסכי השרות של היבואן. בעלי הרכבים מקבלים זימונים ועליהם לתאם מראש, את מועד הכניסה למוסכי השרות של טויוטה.
   
  קריאת תיקון (ריקול) לבעלי רנו מאסטר 4.5 טון
  חברת רנו העולמית זיהתה אפשרות לבעיה הקשורה לברגים המחברים בין גל ההינע לסרן האחורי בחלק מדגמי רנו Master אשר יוצרו עד תאריך 10/10/2013. עקב כך, תזמן קבוצת קרסו יבואנית רנו בתקופה הקרובה את בעלי ה- Master המדוברים לאחד ממרכזי השירות ברחבי הארץ לשם בדיקת ההידוק ובמידת הצורך החלפת הברגים. התיקון יארך כחצי שעה. כמות כלי הרכב עבורם תופעל קריאת התיקון בישראל   היא 432 כלי רכב.


  תיאור הסיבה לקריאת התיקון: רנו זיהתה במספר מקרים מצומצם כי קיים חשש להתרופפות הברגים המבטיחים את חיבור גל ההינע אל הסרן האחורי ברכב. כתוצאה מכך עלול להישמע רעש חזק וייתכן , במקרי קיצון , כי יאבד ההינע לגלגלים. הודעה לכל בעלי כלי הרכב הרלוונטיים תישלח בימים הקרובים באמצעות הדואר. בנוסף, ניתן יהיה לבדוק את הצורך בביצוע קריאת התיקון ולקבל מידע נוסף באתר האינטרנט של שירות רנו: www.renaultservice.co.il , במחלקת קשרי הלקוחות בטלפון 3575* או על-ידי פניה טלפונית לאחד ממרכזי השירות של קרסו.

  עבור לתוכן העמוד